II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ καυσίμων και λιπαντικών διάρκειας 24 μηνών (2022-2024)
Reference number: A.M. 15/2022
II.1.2)Main CPV code09130000 Petroleum and distillates
II.1.4)Short description:
Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών, για την κίνηση των μεταφορικών μέσων και για τη λειτουργία των μηχανημάτων πρασίνου του Δήμου. Προμήθεια πετρελαίου για τη θέρμανση των δημοτικών κτιρίων και των κτιρίων στέγασης καταργημένων νομικών προσώπων, και των σχολείων πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 945 553.40 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09132100 Unleaded petrol
09134200 Diesel fuel
II.2.4)Description of the procurement:
Καύσιμα για την κίνηση όλων των οχημάτων και μηχανημάτων του Δήμου
II.2.2)Additional CPV code(s)09210000 Lubricating preparations
Προμήθεια λιπαντικών, για την καλή λειτουργία των οχημάτων και μηχανημάτων του Δήμου
II.2.1)Title:
Ομάδα Β1: Πετρέλαιο θέρμανσης για τις ανάγκες του Δήμου.
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)09135100 Heating oil
Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις ανάγκες του Δήμου
Ομάδα Β2: Πετρέλαιο θέρμανσης για τα σχολεία πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης
Lot No: 4
Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τα σχολεία πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης
Ομάδα Β3: Πετρέλαιο θέρμανσης για τα σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
Lot No: 5
Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τα σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης