II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΙΝΗΣΗΣ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΥΓΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Π.Ε. ΕΒΡΟΥ
Reference number: 03/2022
II.1.2)Main CPV code09134100 Diesel oil - CB31
II.1.4)Short description:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΙΝΗΣΗΣ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ, ΑΠΟΠΑΓΩΤΙΚΩΝ, ΑΝΤΙΨΥΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΕΚΛΕΠΤΥΣΜΕΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ Π.Ε. ΕΒΡΟΥ - Π.Α.Μ.Θ., ΧΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2 ΕΤΩΝ
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 801 773.23 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 11
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 11
II.2)Description
II.2.1)Title:
ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Π.Ε. ΈΒΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ - ΦΕΡΕΣ - ΚΗΠΟΙ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09135100 Heating oil
II.2.4)Description of the procurement:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΠΕΡΙΟΧΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕΡΕΣ - ΚΗΠΟΙ, ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ
ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
Lot No: 2
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ, ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ
ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Lot No: 3
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ, ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ
ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Π.Ε. ΕΒΡΟΥ ΣΟΥΦΛΙ - ΤΥΧΕΡΟ
Lot No: 4
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΠΕΡΙΟΧΩΝ ΣΟΥΦΛΙΟΥ - ΤΥΧΕΡΟΥ, ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ
ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
Lot No: 5
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ, ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ, ΓΡΑΣΩΝ, ΑΝΤΙΨΥΚΤΙΚΩΝ, ΑΠΟΠΑΓΩΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)09132100 Unleaded petrol
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ, ΓΡΑΣΩΝ, ΑΝΤΙΨΥΚΤΙΚΩΝ, ΑΠΟΠΑΓΩΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΕΚΛΕΠΤΥΣΜΕΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ
ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Π.Ε. ΕΒΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Lot No: 7
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Π.Ε. ΕΒΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ
ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ - ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
Lot No: 8
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ - ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ, ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ, ΓΡΑΣΩΝ, ΑΝΤΙΨΥΚΤΙΚΩΝ, ΑΠΟΠΑΓΩΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ - ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
Lot No: 9
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ, ΓΡΑΣΩΝ, ΑΝΤΙΨΥΚΤΙΚΩΝ, ΑΠΟΠΑΓΩΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ - ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ, ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 2 ΕΤΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ, ΓΡΑΣΩΝ, ΑΝΤΙΨΥΚΤΙΚΩΝ, ΑΠΟΠΑΓΩΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΣΟΥΦΛΙ - ΤΥΧΕΡΟ - ΦΕΡΕΣ
Lot No: 10
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ, ΓΡΑΣΩΝ, ΑΝΤΙΨΥΚΤΙΚΩΝ, ΑΠΟΠΑΓΩΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕ ΕΒΡΟΥ ΣΟΥΦΛΙ - ΤΥΧΕΡΟ - ΦΕΡΕΣ, ΧΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2 ΕΤΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Π.Ε. ΕΒΡΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
Lot No: 11
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Π.Ε. ΕΒΡΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ, ΧΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2 ΕΤΩΝ