Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej dla Centrum Astronomicznego im. M. Kopernika PAN w Warszawie
Reference number: 2/DAG/D/22
II.1.2)Main CPV code09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej dla Centrum Astronomicznego im. M. Kopernika PAN przy ul. Bartyckiej 18 w Warszawie w okresie 12 miesięcy, do 2 punktów poboru, znajdujących się w budynkach Zamawiającego, w Warszawie, przy ul. Bartyckiej 18 i ul. Rodzynkowej 3, zgodnie z charakterystyką elektroenergetyczną obiektów. Charakterystyka elektroenergetyczna obiektu stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: