Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: RS 1/22 JN-VV
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Predmet ovog postupka javne nabave je opskrba električnom energijom za pojedinačne javne naručitelje iz
Priloga I, te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u
Dokumentaciji o nabavi. Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije
iz obnovljivih izvora.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 30 000 000.00 HRK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement:
Predmet ovog postupka javne nabave je opskrba električnom energijom za pojedinačne javne naručitelje izPriloga I, te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima uDokumentaciji o nabavi. Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energijeiz obnovljivih izvora.