Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
Provision of maintenance, evolution and consultancy services for the open data portal
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceServices
Service category No 7: Computer and related services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: Premises of the contractor.
NUTS code
II.1.4)Information on framework agreementFramework agreement with several operators
maximum number of participants to the framework agreement envisaged: 3
Duration of the framework agreement
Duration in months: 48
Estimated total value of purchases for the entire duration of the framework agreement
Estimated value excluding VAT: 1 000 000 EUR
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s)
Provision of maintenance, evolution and consultancy services for the open data portal.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:Estimated value excluding VAT: 1 000 000 EUR
II.2.2)Information about optionsOptions: no
Direttiva 2004/18/KE
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt mill-awtorità kontraenti:
Provvista ta' servizzi ta' manutenzjoni, evoluzzjoni u konsulenza għall-portal tad-dejta miftuħa
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoniServizzi
Kategorija tas-servizz Nru 7: Servizzi tal-kompjuter u oħrajn relatati
Is-sit jew il-post ewlieni tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni: Fil-bini tal-kuntrattur.
Kodiċi NUTS
II.1.4)Informazzjoni dwar qafas ta' ftehimFtehim qafas b’diversi operaturi
għadd massimu tal-parteċipanti għall-ftehim qafas previst: 3
Tul ta' żmien tal-ftehim qafas
Tul ta' żmien f’xhur: 48
Valur totali stmat tax-xiri għat-tul ta' żmien kollu tal-ftehim qafas
Valur stmat mingħajr VAT: 1 000 000 EUR
II.1.5)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
Provvista ta' servizzi ta' manutenzjoni, evoluzzjoni u konsulenza għall-portal tad-dejta miftuħa.
II.1.6)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
II.2)Kwantità jew ambitu tal-kuntratt
II.2.1)Il-kwantità jew l-ambitu totali:Valur stmat mingħajr VAT: 1 000 000 EUR
II.2.2)Informazzjoni dwar l-għażlietGħażliet: le