We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„SEZ - ORLEN Unipetrol a.s. Kralupy nad Vltavou - Sanace podzemních vod v kontaminačním mraku E“
II.1.2)Main CPV code
90733900 Groundwater pollution treatment or rehabilitation
II.1.4)Short description:
Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „UNIPETROL, a.s., Kralupy nad Vltavou - Sanace podzemních vod v kontaminačním mraku E - Aktualizovaný projekt“, zpracované společností MEGA a.s. v červnu 2021, která je přílohou č. 3 ZD.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90733700 Groundwater pollution monitoring or control services
45120000 Test drilling and boring work
79421000 Project-management services other than for construction work
II.2.4)Description of the procurement:
Předmětem plnění je provedení sanačních prací v průmyslovém areálu Kraupy nad Vltavou společnosti ORLEN Unipetrol a.s. (bývalý Kaučuk Kralupy) za účelem odstranění staré ekologické zátěže v prostoru bývalé výroby polystyrenu. Předmětem je sanace podzemních vod v kontaminačním mraku E (část E1) a odstranění volné fáze ropných uhlovodíků a BTEX z hladiny podzemní vody. Jedná se o prostor výrobního bloku 14 a částečně blok 15. Kontaminace je tvořena dominantně ethylbenzenem a styrenem.
Součástí sanačního zásahu a předmětu plnění jsou následující práce a činnosti:
- přípravné práce zahrnující zajištění školení, vstupů do areálu a dalších náležitostí pro práci v areálu, rešerši podkladových materiálů a rekognoskaci lokality, zpracování realizačního projektu a jeho projednání se správou areálu a dotčenými obvody, zajištění všech povolení a správních aktů potřebných k zahájení prací,
- příprava pracoviště, vrtné práce, instalace nových čerpacích a zasakovacích vrtů, instalace sanačního centra a sanačních rozvodů,
- sanace podzemních vod (provoz sanačního čerpání a odčerpávání volné fáze, zasakování přečištěných vod, průběžný sanační monitoring), prokázání dosaženní cílových limitů; sanační práce budou dokončeny nejpozději do 6 let od jejich zahájení,
- dokumentace, řízení a vyhodnocování prací, závěrečná zpráva sanace,
- postsanační monitoring v délce 24 měsíců,
- závěrečná zpráva postsanačního monitoringu, projekt likvidace vrtů,
- odstranění sanačních technologií, likvidace nepotřebných vrtů, závěrečná zpráva likvidace vrtů, úklid a předání pracoviště.
Cílem prací je odstranění volné fáze ropných uhlovodíků a BTEX z hladiny podzemní vody v prostoru kontaminačního mraku E1 v průmyslovém areálu Kralupy nad Vltavou a naplnění požadavků rozhodnutí ČIŽP OI Praha č.j. ČIŽP/41/OOV/SR03/0621964.007/14/PJC ze dne 28. 1. 2015.