We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA I GMINY OSTRORÓG W OKRESIE OD 01 LIPCA 2022 R. DO 30 CZERWCA 2023 R.
Reference number: RG.271.7.2022
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, wykorzystywane jedynie przez część roku z terenu Miasta i Gminy Ostroróg w okresie od 1 lipca 2022 roku do 30 czerwca 2023 roku
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90511000 Refuse collection services
90511300 Litter collection services
90512000 Refuse transport services
90513100 Household-refuse disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów selektywnie zebranych i bioodpadów z terenu miasta i gminy Ostroróg, odbieranych z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe przez część roku
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z objazdowej zbiórki zorganizowanej jeden raz w roku (w maju) z terenu miasta i gminy Ostroróg.
2. Dostarczanie w ramach przedmiotu zamówienia właścicielom nieruchomości worków do selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, szkła i odpadów opakowaniowych ze szkła, tworzyw sztucznych, metali i wielomateriałowych odpadów opakowaniowych oraz bioodpadów z odpowiednim napisem i w odpowiednim kolorze zgodnie z obowiązującymi przepisami.
3. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który położony jest w m. Zapust i prowadzony jest przez Gminę Ostroróg.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ