Szolgáltatások - 202141-2017
Magyarország-Budapest: Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások
2017/S 101-202141
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Duna Aréna és az ún. FINA Market teljes körű üzemeltetési és épület-karbantartási feladatainak ellátása a „17. FINA világbajnokság” megrendezéséhez kapcsolódóan.
II.1.2)Fő CPV-kód
92610000 Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Budapest XIII. kerület 25879. hrsz.-ú Ingatlan, a Duna Aréna és az ún. FINA Market teljes körű, gépészeti rendszerek üzemeltetése, vízgépészet üzemeltetés, tűzjelző rendszer karbantartás ellenőrzése, behatolás jelző üzemeltetése, kamerarendszer üzemeltetése, beléptető rendszer üzemeltetése, épület-karbantartás, ellenőrzés, épületgépészeti feladatok, vizesblokkok üzemeltetése, sprinkler rendszer karbantartás ellenőrzése, automata nyíló- és tolóajtók üzemeltetése, épületvillamossági feladatok ellátása, épületszerkezeti karbantartási feladatok, épületfelügyeleti rendszer üzemeltetése, feladatainak ellátása az épületek, ingatlanrészek Megrendelő részére történő visszaadásáig.