II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Beheer en onderhoud Primair Meetnet Limburg
Reference number: T16267
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
Deze aanbesteding heeft betrekking op het beheer en onderhoud van de meetapparatuur en het leveren van betrouwbare grondwaterstandsgegevens.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 3
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 1
II.2)Description
II.2.1)Title:
Beheer en onderhoud primair meetnet zonder vervanging apparatuur
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Beheer en onderhoud primair meetnet met gedeeltelijk vervanging apparatuur
Lot No: 2
Beheer en onderhoud primair meetnet met volledige vervanging apparatuur
Lot No: 3
Beheer en onderhoud primair meetnet aanpassingen locaties
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Het aanpassen van locaties ter verbetering van de netwerkdekking of bijvoorbeeld ter voorkoming van instroming van (hemel)water