Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Usluga preuzimanja goriva iz otpada za postupak oporabe R1
Reference number: TO-VV-2/2022
II.1.2)Main CPV code90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
Predmet nabave je usluga preuzimanja goriva iz otpada za postupak oporabe R1 (GIO – ključni broja otpada: 19 12 10) proizvedenog na Županijskom centru za gospodarenje otpadom (ŽCGO) Kaštijun u Istarskoj županiji, na adresi u Puli, Premanturska cesta 215.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 4 026 778.00 HRK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90510000 Refuse disposal and treatment
II.2.4)Description of the procurement: