Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże że:
Dotyczy części I zamówienia:
Dotyczy części II zamówienia:
1) dysponuje co najmniej 1 pojazdem przystosowanym do odbierania odpadów komunalnych wielkogabarytowych, wyposażonym w legalizowaną wagę do ważenia załadowanych odpadów.
2. Zgodnie z art. 116 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający na każdym etapie postępowania może uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności technicznych i zawodowych, jeżeli posiadanie przez Wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych i zawodowych Wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze Wykonawcy, może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.
5. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem na niepodleganiu wykluczeniu, spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji, w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby.