Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Selection of Banks for the Execution of Payments in EUR mainly within the SEPA Area
Reference number: SRB/CPN/1/2020
II.1.2)Main CPV code66000000 Financial and insurance services
II.1.4)Short description:
Selection of banks for the execution of payments in EUR mainly within the SEPA Area. Please refer to the tender documents, available at the eTendering address specified above under section I.3) Communication.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)66000000 Financial and insurance services
II.2.4)Description of the procurement:
Please refer to the tender documents, available at the eTendering address specified above under section I.3) Communication.
Belgija-Briuselis: Bankų, galinčių atlikti mokėjimus eurais, daugiausiai SEPA erdvėje, atranka
2020/S 086-203537
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Bankų, galinčių atlikti mokėjimus eurais, daugiausiai SEPA erdvėje, atranka
Nuorodos numeris: SRB/CPN/1/2020
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas66000000 Finansinės ir draudimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Bankų, galinčių atlikti mokėjimus eurais, daugiausiai SEPA erdvėje, atranka Prašome žr. pirkimo dokumentus, esančius elektroninio viešojo pirkimo adresu, nurodytu I.3) dalyje „Komunikacija“.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)66000000 Finansinės ir draudimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Prašome žr. pirkimo dokumentus, esančius elektroninio viešojo pirkimo adresu, nurodytu I.3) dalyje „Komunikacija“.
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izbor bank za izvedbo plačil v eurih v glavnem znotraj enotnega območja plačil v eurih (SEPA)
Referenčna številka dokumenta: SRB/CPN/1/2020
II.1.2)Glavna koda CPV66000000 Finančne in zavarovalniške storitve
II.1.4)Kratek opis:
Izbor bank za izvedbo plačil v eurih v glavnem znotraj enotnega območja plačil v eurih (SEPA). Glejte razpisno dokumentacijo, ki je na voljo na naslovu spletnega mesta za e‑razpise, navedenem v zgornjem oddelku I.3) – „Sporočanje“.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV66000000 Finančne in zavarovalniške storitve
II.2.4)Opis javnega naročila:
Glejte razpisno dokumentacijo, ki je na voljo na naslovu spletnega mesta za e‑razpise, navedenem v zgornjem oddelku I.3) – „Sporočanje“.