Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Доставка на нетна активна електрическа енергия от изпълнител — координатор на стандартна балансираща група, за ниско напрежение, с пълно администриране... Продължава в т. II.1.4) „Кратко описание“.
Reference number: 000193115
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Продължение от точка II.1.1) „Наименование“ ...на информационния поток с ЕСО и поемане на разходите за небаланси за обекти на Община Враца и на второстепенните разпоредители“.
Поръчката се обявява във връзка с Директива (ЕО) 72/2009 за осъществяване на процеса по смяна на доставчик на електрическа енергия. Закон за енергетиката ЗЕ/17.7.2013 г. и решение на ДКЕВР от 28.6.2013 г. за доставка на електрическа енергия за свободния пазар.
Чрез поръчката се цели понижаване на разходите за електроенергия на възложителя.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement:
Поръчката се обявява във връзка с Директива (ЕО) 72/2009 за осъществяване на процеса по смяна на доставчик на електрическа енергия. Закон за Енергетиката ЗЕ/17.07.2013 г. и решение на ДКЕВР от 28.6.2013 г. за доставка на електрическа енергия за свободния пазар.