Contract notice – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: E-17-MV-RO-22
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Predmet nabave je nabava robe – ELEKTRIČNE ENERGIJE, odnosno opskrba električnom energijom Naručitelja kao povlaštenog kupca, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi. Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 850 000.00 HRK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement: