Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 205964-2020
Magyarország-Pápa: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2020/S 087-205964
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Pápa Ipari Park fejlesztése
Hivatkozási szám: EKR001165382019
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés „A Pápa Ipari Park infrastruktúrájának fejlesztése című és TOP-1.1.1-15_VE1-2016-00006 azonosítószámú projekt kivitelezőjének kiválasztása” tárgyban, az alábbi 2 résszel:
1. Juhar utca rekonstrukció
2. Kopja utca kivezetés 83-as útra
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Juhar utca rekonstrukció
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
„A Pápa Ipari Park infrastruktúrájának fejlesztése című és TOP-1.1.1-15_VE1-2016-00006 azonosítószámú projekt kivitelezőjének kiválasztása” keretében a Juhar utca rekonstrukciója az alábbiakban, illetve a közbeszerzési és kiegészítő dokumentumokban részletezettek szerint:
a) Juhar utca burkolat-megerősítés:
1167 m hosszban teljes burkolat megerősítés történik alépítmény javítással, valamint 650 m hosszban kiépítésre kerül a közvilágítás.
b) Juhar utca kerékpárút építés:
600 m hosszban történik a kerékpárút építése a Külső Veszprém út és a Bocsor utca között: 466 m gyalog-kerékpárút, 194 m kerékpárút, 93 m járda, 4 db gyalogos átkelő.
c) Körforgalom építés
Körforgalom kialakítása, csapadékvíz elvezetés megoldása, közvilágítás létrehozása, gyalogos átkelők és buszmegállók kialakítása.
Főbb mennyiségek: földmunka: 13 232,0 m3, murva réteg építése: 276,0 m3, Ckt és betonréteg építése: 1712,0 m3, aszfalt rétegek építése: 1956,0 m3, térkő és terméskő burkolat építése: 301,0 m2, szegély és folyóka építés: 2927,0 m, burkolati jelek: 350,0 m2, aknakészítés: 28 db, csőáteresz, szivárgó és csatorna: 619,0 m, árokrendezés: 491,0 m2, védőkorlát: 576,0 m
A Juhar utcai kerékpárút vonatkozó költségvetés additív, azaz a körforgalomra vonatkozó költségektől való eltéréseket tartalmazza pozitív és negatív irányban.
A beruházás megvalósítása építési hatósági engedély köteles.
A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdéseiben foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
A közbeszerzés mennyiségére vonatkozó további információkat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Kopja utca kivezetés 83-as útra
Rész száma: 2
„A Pápa Ipari Park infrastruktúrájának fejlesztése című és TOP-1.1.1-15_VE1-2016-00006 azonosítószámú projekt kivitelezőjének kiválasztása” keretében a Kopja utca kivezetés 83-as útra az alábbiakban, illetve a közbeszerzési és kiegészítő dokumentumokban részletezettek szerint:
550 m hosszban teljes útépítés valósul meg közvilágítás kialakítással, csapadékvíz elvezetéssel, közműépítéssel/kiváltással, 112 m hosszban balra kanyarodó, 85 m hosszban lassító és jobbra kanyarodó, 75 m hosszban befogadó sáv épül a 83-as főúton.
Főbb mennyiségek: földmunka: 20 408,0 m3, murva réteg építése: 924,0 m3, Ckt és betonréteg építése: 354,0 m3, aszfalt rétegek építése: 1287,0 m3, burkolati jelek: 285,0 m2, aknakészítés: 1 db, csőáteresz, szivárgó és csatorna: 246,5 m