Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
Reference number: 03/2022
II.1.2)Main CPV code09111200 Coal-based fuels
II.1.4)Short description:
ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ Γ.Ν. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 753 987.06 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΓΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Ν.Μ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ & Ν.Μ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ) ΣΕ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ & ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ