2. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust.1 pkt 1, 4, 5, 7, 8 oraz 10, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 PZP.
5. Informacje o Jednolitym Europejskim Dokumencie Zamówienia (JEDZ) oraz sposobie jego wypełnienia znajduje się w rozdziale IX ust. 1-6 SWZ.