We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 207055-2022
Hungary-Budaörs: Natural gas
2022/S 076-207055
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Földgáz beszerzése intézmények részére
Reference number: EKR000374752022
II.1.2)Main CPV code
09123000 Natural gas
II.1.4)Short description:
Adásvételi szerződés. Földgáz energia szállítása az ajánlatkérő részére 2022.07.01. 06.00 CET-2023.10.01. 06.00 CET időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú, földgáz energia szállítási szerződés keretében összesen 700 000 m3 + 50 % mennyiségű földgáz energia beszerzése céljából.
Az alapmennyiségen felül az energiaigény függvényében + 50 % kerülhet az alapmennyiséggel azonos feltételekkel felhasználásra.
A tervezés során a korábbi fogyasztási adatok (tény): 861 034 m3. Ezért kell erre a mennyiségre kidolgozni az ajánlatot.
Az elmúlt hasonló időszak tényfogyasztása 861 034 m3, melyhez a minimum + 50%-os tolerancia sáv a +-20%-nak felel meg.
A kötbérmentesen felhasználható mennyiség 700 000-1 050 000 m3.
Szerződő fél = Intézmény
Egyesített Bölcsődei Intézmények - Pitypang Bölcsőde és Gyermekközpont 2040 Budaörs, Dózsa
György u. 17/A.
Budaörsi Csicsergő Óvoda 2040 Budaörs, Clementis L. u. 3.
Holdfény utcai Óvoda 2040 Budaörs, Holdfény u. 31.
Szerződő fél = Budaörs Város Önkormányzata 2040 Budaörs, Szabadság út 134.
Rózsa utcai Intézmény 2040 Budaörs, Rózsa u. 17.
Volt posta épület 2040 Budaörs, Templom tér 12.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola 2040 Budaörs, Iskola tér 1.
Szerződő fél= BTG Nonprofit Kft. 2040 Budaörs, Dózsa György u. 21.
Budaörsi Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand 2040 Budaörs, Hársfa u. 6.
A szerződést vevőként a felhívásban megadott egyes szervezetek kötik meg.
Az ajánlatban szakmai ajánlatként csatolni szükséges a beárazott Intézményi ajánlatadó 2022-2023. elnevezésű ártáblázatot szerkeszthető Excel- és cégszerűen aláírt pdf formátumban.
A földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény 114. § (1) bekezdésének e) pontja alapján a földgáz-kereskedelem engedélyköteles tevékenység. Ajánlatkérő előírja, hogy Ajánlattevő, vagy a közös ajánlattevők bármelyike rendelkezzen a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal által nyilvántartott - tevékenység végzésére feljogosító - földgáz-kereskedelmi engedéllyel. Az engedély meglétét Ajánlatkérő a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal
nyilvántartásában ellenőrzi. Amennyiben ezen nyilvántartásban az engedély megléte nem ellenőrizhető, úgy gazdasági szereplőnek csatolni kell az ajánlatban a földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény 114. § (1) bekezdésének e) pontja szerinti földgáz-kereskedelem engedélyének egyszerű másolatát.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement: