We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonanie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na terenie Gminy Malechowo od 01.07.2022 r. do 31.12.2023r. oraz wyposażenie, odbiór i za
Reference number: RIGP.2710.3.2022
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
1. Zakres przedmiotu zamówienia:
1) odbiór i transport odpadów komunalnych zmieszanych i biodegradowalnych, dostarczenie tych odpadów do dowolnej Instalacji Komunalnej;
2) odbiór i zagospodarowanie odpadów gromadzonych selektywnie:
a) odpadów opakowaniowych ze szkła, zebrane w sposób selektywny określony w Regulaminie,
b) odpadów z papieru i tektury (w tym opakowania), zebrane w sposób selektywny określony w Regulaminie,
c) odpadów z tworzyw sztucznych, metali i opakowań wielomateriałowych, zebrane w sposób selektywny określony w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Malechowo,
4) odpadów wielkogabarytowych w tym mebli, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużyte opony, zebrane w sposób selektywny określony w Regulaminie,
5) odpadów ulegających biodegradacji, w tym odpady zielone stanowiące odpady komunalne - zebranych w sposób selektywny określony w Regulaminie ,
7) Wyposażenie oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z PSZOK
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie usług:
a) odpadów opakowaniowych ze szkła, zebrane w sposób selektywny określony w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Malechowo,
b) odpadów z papieru i tektury (w tym opakowania), zebrane w sposób selektywny określony w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Malechowo,
4) odpadów wielkogabarytowych w tym mebli, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużyte opony, zebrane w sposób selektywny określony w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Malechowo,
5) odpadów ulegających biodegradacji, w tym odpady zielone stanowiące odpady komunalne - zebranych w sposób selektywny określony w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Malechowo,
7) Wyposażenie oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego na działce 256/9 obręb ewidencyjny Niemica.
2. Dodatkowo odpady które będą przyjmowane w mobilnym punkcie selektywnego zbioru odpadów komunalnych:
1) odpady wielkogabarytowe;
2) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
3. Wykonawca odbierający odpady selektywnie zebrane od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy przekaże odpady bezpośrednio lub za pośrednictwem innego zbierającego odpady do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: Projekt Umowy – załącznik nr 6 do SWZ, Opis przedmiotu zamówienia –załącznik nr 7 do SWZ.