Szolgáltatások - 209206-2019
Magyarország-Budapest: Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
2019/S 087-209206
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás TMÜ kreatív
Hivatkozási szám: EKR000548962019
II.1.2)Fő CPV-kód
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92111200 Reklám-, propaganda-, ismeretterjesztő film és videofilm gyártása
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A TMÜ turisztikai márkaépítési tevékenysége keretében évente 9 db külföldi és belföldi kampányhoz (tervezetten külföldön 6 db, belföldön 3 db kampány) kapcsolódó alábbi komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása:
Stratégiai tervezés és tanácsadás körében átfogó éves kommunikációs stratégia és kampánystratégiák készítése projektvezetési, menedzsmenti feladatokkal együtt.
Integrált reklámügynökségi szolgáltatások körében komplex, integrált reklámkampány koncepciók kidolgozása, ideértve a kreatív koncepció és az egyes médiaeszközökre (min. ötféle médiaeszköz) alkalmazott kreatívok kidolgozását, valamint a szövegírást.
Grafikai tervezés körében valamennyi grafikai tervezési feladat ellátása, így különösen a különböző kiadványok, médiaeszközök teljes körű grafikai tervezése.
Gyártási feladatok körében a Megrendelő kommunikációs céljait támogató dekorációs és marketing eszközök; szóró- és reklámajándékok; nyomdai termékek; rádiószpot, film- és videóanyag gyártása (kisfilmek, infografikus videók, PR-filmek, animációk, dokumentumfilmek, dokumentációs filmek, min. 30 mp reklámfilmek); fotózás)
PR-ügynökségi szolgáltatások körében PR-stratégia, az egyes kampányokhoz igazodó PR-akciótervek elkészítése, PR-kampányok lebonyolítása, sajtókapcsolati feladatok, média- és kommunikációs tréningek, PR szövegírás, sajtóanyagok- és közlemények elkészítése,a nemzetközi és belföldi sajtófigyelés ellátása.
Rendezvényszervezési feladatok körében egy db, tervezetten 3500 fős, legalább 2 napos komplex rendezvény, valamint évente legalább 2 db, tervezetten 500 fős rendezvény, illetve 2-5 db, tervezetten 100 fős belföldi rendezvény teljes körű megszervezése és lebonyolítása, továbbá tanulmányutak leszervezése tervezetten egyszerre 20 fő részére főleg belföldön külföldi/belföldi újságíróknak egyaránt, sajtótájékoztatók, road-show-k, a külföldi országmárka-központok rendezvényeinek megszervezése, tematikus koncertek, kulturális események, konferenciák és kiállítások rendezése.
Online kommunikációs és közösségi médiaszolgáltatások körében online kommunikációs stratégia elkészítése, cselekvési és ütemterv elkészítése, eDM programozása és kiküldése, bannerek programozása, weboldal és microsite koncepcionális tervezése és programozása, így többek között rendezvényen való részvétel regisztrációjához kapcsolódó weboldal programozása és annak kezelése, applikáció koncepcionális tervezése és programozása, közösségimédia-csatornák tartalommenedzsmentje rajongói szám növeléshez (tervezetten: 1 100 000 magyar követői bázis elérése közösségi oldalon, fotó megosztó közösségi oldalon 150 000 közösségi bázis elérése), posztírás, videós és fotós anyagok előállítása, social media kampánymenedzsment, közösségimédia-influencer együttműködések kialakítása, menedzselése.
A további részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmegállapodásos eljárás második részében a Kbt. 105. § (1) bek. c) pontja alapján jár el.