We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 209460-2022
Poland-Włocławek: Electricity, heating, solar and nuclear energy
2022/S 077-209460
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO BUDYNKÓW WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO WE WŁOCŁAWKU - POSTĘPOWANIE II
Reference number: DZP/28/2022
II.1.2)Main CPV code
09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia w przetargu nieograniczonym jest: dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej do budynków Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie 36 miesięcy do 6 punktów poboru energii elektrycznej w budynkach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku.
P1. 87-800 Włocławek ul. Wieniecka 49
• moc umowna - 800 kW
• grupa taryfowa B-22
• grupa przyłączeniowa – III
• energia elektryczna będzie dostarczana linią kablową SN o napięciu 15kV do zacisków prądowych na odłączniku sekcyjnym SN-15kV od strony zasilania
• układ pomiarowo – rozliczeniowy: pośredni, zainstalowany w rozdzielni nn stacji transformatorowej.
Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie 36 miesięcy: 9.000 MWh.
P2. 87-800 Włocławek ul. Wieniecka 49
1. moc umowna - 400 kW
2. grupa taryfowa B-23
3. grupa przyłączeniowa – III
4. energia elektryczna będzie dostarczana linią kablową o napięciu 15kV do zacisków prądowych na odłączniku sekcyjnym rozdzielni SN-15kV od strony zasilania w kierunku urządzeń odbiorcy
5. układ pomiarowo – rozliczeniowy: pośredni, zainstalowany w rozdzielni nn stacji transformatorowej.
Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie 36 miesięcy: 3.000 MWh.
P3. 87-800 Włocławek ul. Wieniecka 45 / HOTEL/
4. Moc umowna: - 16,5 kW
5. Grupa taryfowa: - G11
• grupa przyłączeniowa – V
• energia elektryczna będzie dostarczana w układzie 3-fazowym, przyłączem kablowym do końcówki kabla zasilającego w złączu kablowym ZK, co stanowi granicę eksploatacji
• układ pomiarowo – rozliczeniowy: typ bezpośredni, o mnożnej: 1, licznik zainstalowany w złączu zintegrowanym, stanowi własność Dystrybutora
Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie 36 miesięcy: 69 MWh.
P4. 87-800 Włocławek ul. Lunewil 15
- moc umowna – 50 kW
- grupa taryfowa C-11
- grupa przyłączeniowa - V
- rodzaj przyłącza – napowietrzne
- nr stacji: STA6-0413
- nr obwodu: - NN 6-0413-01
- energia elektryczna będzie dostarczana do zacisków prądowych na wyjściu od zabezpieczeń głównych w złączu w kierunku instalacji odbiorcy
- układ pomiarowo – rozliczeniowy: typ półpośredni, o przekładni 30, zainstalowany w rozdzielni nn, stanowi własność Dystrybutora.
Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie 36 miesięcy: 219 MWh.
P5. 87-800 Włocławek, ul. Papieżka 89
• moc umowna – 4,5 kW
• grupa taryfowa C-11
• energia elektryczna będzie dostarczana do zacisków prądowych na wyjściu przewodów od zabezpieczenia w złączu, w kierunku instalacji odbiorcy
• układ pomiarowo – rozliczeniowy: typ bezpośredni, o mnożnej: 1, licznik zainstalowany wewnątrz lokalu, stanowi własność Dystrybutora
Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie 36 miesięcy: 25 MWh.
P6. 87-865 Izbica Kuj. Ul. Kościelna 83
• energia elektryczna będzie dostarczana do zacisków prądowych na listwie zaciskowej licznika, od strony instalacji odbiorcy, co stanowi granicę eksploatacji
Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie 36 miesięcy: 22 MWh.
Prognozowane szacunkowe zużycie energii elektrycznej dla całego Szpitala w okresie 36 miesięcy wyniesie 12 335 MWh.