We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 209492-2022
Poland-Zgierz: Electricity, heating, solar and nuclear energy
2022/S 077-209492
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA ULICZNEGO, EKSPLOATACJI BUDYNKÓW, LOKALI ORAZ OBIEKTÓW UŻYTKOWYCH NA TERENIE GMINY ZGIERZ DO 31.12.2022 ROKU
Reference number: WR.271.10.2022
II.1.2)Main CPV code
09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej, w okresie po skutecznym rozwiązaniu umowy, na podstawie której zamawiający dotychczas kupował energię elektryczną oraz po skutecznym przeprowadzeniu procesu zmiany sprzedawcy u OSD, z zachowaniem granicznego terminu wykonania zamówienia do dnia 31.12.2022 r. (planowany okres obowiązywania 8 miesięcy, tj. od dnia 01.05.2022 r.), dla 193 punktów poboru energii, dla potrzeb oświetlenia ulicznego, eksploatacji budynków, lokali oraz obiektów użytkowych na terenie gminy Zgierz, w ilości 1.843.453 kWh z zastrzeżeniem, że do poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej, szczegółowo wyspecyfikowanych w Załącznikach Nr 1, 2 i 3 do SWZ.
Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie dla potrzeb obiektów zakwalifikowanych do 3 grup według poniższej klasyfikacji:
Grupa 1 – oświetlenie drogowe,
Grupa 2 – budynki, lokale,
Grupa 3 – obiekty: hydrofornie, oczyszczalnie i przepompownie.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej do:
- 146 punktów poboru energii dla potrzeb oświetlenia ulicznego, 6 punktów poboru energii dla potrzeb budynków, tj. budynku Urzędu Gminy Zgierz, Obiektu sportowo-rekreacyjnego
w Rosanowie, Centrum Aktywizacji Społeczno-Kulturalnej i Sportowej w Giecznie, świetlicy wiejskiej w Jedliczach A, budynku gospodarczego w Jedliczach B, świetlicy wiejskiej w Kaniej Górze, dla których płatnikiem faktur jest Gmina Zgierz;
- 41 punktów poboru energii dla potrzeb oświetlenia, budynków, lokali i obiektów użytkowych, dla których płatnikami faktur są następujące jednostki organizacyjne:
- Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji z siedzibą Dzierżązna 4, 95-001 Biała,
- Gminny Zakład Komunalny, Dąbrówka Wielka, ul. Kościelna 6/8, 95-100 Zgierz,
- Szkoła Podstawowa w Białej, 95-001 Biała, ul. Kościelna 4,
- Szkoła Podstawowa w Biesiekierzu Rudnym, Besiekierz Rudny 20, 95-001 Biała,
- Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wielkiej ul. Główna 49, 95-100 Zgierz
- Szkoła Podstawowa w Giecznie, Gieczno, ul. Szkolna 2, 95-001 Biała
- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Grotnikach, ul. Brzozowa 4, 95-073 Grotniki
- Szkoła Podstawowa w Słowiku, Słowik, ul. Gdańska 42, 95-100 Zgierz,
- Szkoła Podstawowa w Szczawinie, Szczawin Kościelny, ul. Kościelna 21, 95-002 Smardzew