Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Skanderborg Kommune - udbud af vinduespolering 2021 (Offentligt udbud)
II.1.2)Hoved-CPV-kode90911300 Vinduespudsning
II.1.4)Kort beskrivelse:
Ovennævnte offentlige udbud af vinduespolering gennemføres af Servicemægleren A/S på vegne af Skanderborg Kommune.
Opgaven omfatter vinduespolering i skoler, børnehaver og øvrige kommunale bygninger beliggende rundt omkring i Skanderborg Kommune.
Opgaven er opdelt i 3 delaftaler, som er nærmere beskrevet i udbudsmaterialet.