We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 209539-2022
Submission deadline has been amended by:  225168-2022
Poland-Chełm: Diesel oil
2022/S 077-209539
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sukcesywna dostawa paliw
Reference number: ZP/12/2022
II.1.2)Main CPV code
09134100 Diesel oil
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. Część I: sukcesywna dostawa wraz z usługą tankowania pojazdów, maszyn i urządzeń będących w posiadaniu Zamawiającego:
a) oleju napędowego w ilości całkowitej 480 540 litrów,
b) etyliny bezołowiowej E95 w ilości całkowitej 29 369 litrów.
1.2. Część II: sukcesywna dostawa do zbiornika naziemnego o pojemności 5000 l:
a) oleju napędowego w ilości całkowitej 122 882 litrów.
1.3. Podana w pkt. 1.1. oraz 1.2. ilość przedmiotu zamówienia jest wartością szacunkową, w przypadku niezrealizowania ilościowego zakupu przez Zamawiającego w czasie trwania umowy, zakup uważa się za zakończony bez jakichkolwiek roszczeń odszkodowawczych. Zamawiający gwarantuje realizację przedmiotu zamówienia na poziomie 50% ilości wskazanych w pkt. 1.1 lub 1.2. (w zależności, której części dotyczyć będzie zawarta umowa).
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Sukcesywna dostawa wraz z usługą tankowania pojazdów, maszyn i urządzeń będących w posiadaniu Zamawiającego
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
09132100 Unleaded petrol
63712600 Vehicle refuelling services
II.2.4)Description of the procurement:
1. Sukcesywna dostawa wraz z usługą tankowania pojazdów, maszyn i urządzeń będących w posiadaniu Zamawiającego:
2. Podana w pkt. 1.1. oraz 1.2. ilość przedmiotu zamówienia jest wartością szacunkową, w przypadku niezrealizowania ilościowego zakupu przez Zamawiającego w czasie trwania umowy, zakup uważa się za zakończony bez jakichkolwiek roszczeń odszkodowawczych. Zamawiający gwarantuje realizację przedmiotu zamówienia na poziomie 50% ilości wskazanych w pkt. 1.
3. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z parametrami określonymi w normach PN-EN 228+A1:2017-06 lub równoważnej dla benzyn lub PN-EN 590+A1:2017-06 lub równoważnej dla olejów napędowych oraz z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. 2015r., poz. 1680 z póź. zm.).
Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonywania obowiązków zgodnie z zakresem opisanym w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ), w szczególności:
Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji sukcesywnej dostawy, o charakterze ciągłym oleju napędowego oraz etyliny bezołowiowej E95 wraz z usługą tankowania pojazdów, maszyn i urządzeń będących w posiadaniu Zamawiającego, realizowanej przez Wykonawcę, zawsze do „pełnego zbiornika”, na stacji paliw, do której Wykonawca posiada tytuł prawny oraz świadczenia dostawy paliwa wraz z usługą tankowania do kanistrów i zbiorników z przeznaczeniem do maszyn i urządzeń realizowanej przez Wykonawcę, zawsze do „pełnego zbiornika”, na stacji paliw, do której Wykonawca posiada tytuł prawny tylko i wyłącznie w obecności osób wyznaczonych przez Zamawiającego do odbioru paliwa w kanistrach i zbiornikach zastępczych.
Stacja paliw, którą dysponuje Wykonawca powinna znajdować się w odległości nie większej niż 4500 m od bazy sprzętowej Zamawiającego, zlokalizowanej przy ul. Bieławin 5 - brama wjazdowa (odległość mierzona po drogach publicznych w kierunku ruchu na drodze) oraz powinna być czynna przez 7 dni w tygodniu co najmniej w godz. 6:00 – 22:00, na której warunki umożliwiają tankowanie oraz swobodny przejazd do drogi publicznej, pojazdów ciężarowych o całkowitej dopuszczalnej masie powyżej 3,5 t. oraz o wymiarach: wysokość do 4,5 mb i długość do 12 mb.
Sukcesywna dostawa do zbiornika naziemnego o pojemności 5000 l
Lot No: 2
1. Sukcesywna dostawa do zbiornika naziemnego o pojemności 5000 l:
Podana ilość przedmiotu zamówienia jest wartością szacunkową, w przypadku niezrealizowania ilościowego zakupu przez Zamawiającego w czasie trwania umowy, zakup uważa się za zakończony bez jakichkolwiek roszczeń odszkodowawczych. Zamawiający gwarantuje realizację przedmiotu zamówienia na poziomie 50% ilości wskazanych w pkt. 1.
2. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z parametrami określonymi w normie PN-EN 590+A1:2017-06 lub równoważnej dla olejów napędowych oraz z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. 2015r., poz. 1680 z póź. zm.).
3. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonywania obowiązków zgodnie z zakresem opisanym w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4a do SWZ).
4. Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczania oleju napędowego cysterną drogową do zbiornika magazynującego posiadanego przez Zamawiającego o pojemności 5000 litrów, zlokalizowanego na terenie Zakładu Przetwarzania Odpadów Komunalnych przy ul. Dorohuskiej 70 (Srebrzyszcze) 22 - 100 Chełm. Cysterny drogowe muszą posiadać legalizowane urządzenie pomiarowe do pomiaru ilości przepompowanego oleju napędowego do zbiornika magazynującego olej napędowy, który posiada Zamawiający. Rozliczenie ilości dostarczanego oleju napędowego będzie się odbywać zgodnie ze wskazaniem licznika/przepływomierza (posiadającego potwierdzoną legalizację) zainstalowanego na cysternie drogowej w temperaturze rzeczywistej.