II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego obejmująca sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucyjnej na potrzeby obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie
Reference number: 10/FI/22
II.1.2)Main CPV code09123000 Natural gas
II.1.4)Short description:
1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego, tj. gazu ziemnego wysokometanowego grupy E przez okres 12 miesięcy, obejmująca sprzedaż paliwa gazowego i świadczenie usług jego dystrybucji z sieci gazowej do obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. 2.Uwaga: Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwo gazowe przyjęte zostało do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia, co może odbiegać od faktycznego wykorzystania paliwa gazowego i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Prognozowane zużycie gazu ma charakter orientacyjny, ustalony na podstawie dotychczasowego zużycia. Zamawiający wskazuje minimalną wielkość świadczenia tj.: na zestaw nr I - 4.178.128 kWh, na zestaw nr II - 38.410 kWh, na zestaw nr III - 191.097 kWh, na zestaw nr IV - 349.514 kWh, na zestaw nr V - 10 kWh, na zestaw nr VI - 10 kWh, na zestaw nr VII - 162.771 kWh 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 7
II.2)Description
II.2.1)Title:
ZESTAW NR I – KOMPLEKS KOSZAROWY W-MOSG W KĘTRZYNIE
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09123000 Natural gas
65200000 Gas distribution and related services
II.2.4)Description of the procurement:
Sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji paliwa gazowego na cele opałowe z sieci gazowej do kompleksu koszarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn. Prognozowane zużycie paliwa gazowego wyniesie ok.: 6.963.546 kWh tj.:
lipiec 2022 rok – 164.772 kWh
sierpień 2022 rok – 152.714 kWh
wrzesień 2022 rok – 200.990 kWh
październik 2022 rok – 483.372 kWh
listopad 2022 rok – 720.577 kWh
grudzień 2022 rok – 994.334 kWh
styczeń 2023 rok – 1.091.849 kWh
luty 2023 rok – 1.044.075 kWh
marzec 2023 rok – 905.596 kWh
kwiecień 2023 rok – 693.289 kWh
maj 2023 rok – 342.303 kWh
czerwiec 2023 rok – 169.675 kWh
Gaz ziemny 2. rodzina, grupa E przy ciśnieniu nie niższym niż 0,1 MPa.
Rodzaj odbiornika gazu: kocioł gazowy c.o. o mocy 928 kW - szt 3.
Odbiorca zaliczony jest do grupy taryfowej W-6A.
Zamawiający zamawia moc umowną w wysokości 2008 kWh/h.
ZESTAW NR II – KOMPLEKS KOSZAROWY W-MOSG W KĘTRZYNIE - STOŁÓWKA
Lot No: 2
Sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji paliwa gazowego na cele przygotowania posiłków z sieci gazowej do kompleksu koszarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn (Stołówka).
Prognozowane zużycie paliwa gazowego wyniesie ok.: 64.016 kWh tj.:
lipiec 2022 rok – 3.544 kWh
sierpień 2022 rok – 3.243 kWh
wrzesień 2022 rok – 6.078 kWh
październik 2022 rok – 6.920 kWh
listopad 2022 rok – 7.613 kWh
grudzień 2022 rok – 5.673 kWh
styczeń 2023 rok – 5.847 kWh
luty 2023 rok – 5.857 kWh
marzec 2023 rok – 5.350 kWh
kwiecień 2023 rok – 4.305 kWh
maj 2023 rok – 4.822 kWh
czerwiec 2023 rok – 4.764 kWh
Gaz ziemny 2. Rodzina, grupa E przy ciśnieniu nie niższym niż 1,8 kPa.
Rodzaj odbiornika gazu: kocioł warzelny 5 sztuk o mocy 40 kW, piec gazowy o mocy 40 kW, trzon gazowy szt. 1 o mocy 20 kW, taboret gazowy szt. 2.
Układ pomiarowy składa się z gazomierza G-25.
Odbiorca zaliczony jest do grupy taryfowej W -5.
Zamawiający zamawia moc umowną w wysokości 274 kWh/h.
ZESTAW NR III – PLACÓWKA SG GÓROWO IŁAWECKIE
Lot No: 3
Sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji paliwa gazowego na cele opałowe z sieci gazowej do Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim, 11-220 Górowo Iławeckie, ul. Lipowa 6. Prognozowane zużycie paliwa gazowego wyniesie ok.: 318.495 kWh tj.:
lipiec 2022 rok – 4.722 kWh
sierpień 2022 rok – 4.366 kWh
wrzesień 2022 rok – 4.717 kWh
październik 2022 rok – 22.047 kWh
listopad 2022 rok – 36.005 kWh
grudzień 2022 rok – 47.789 kWh
styczeń 2023 rok – 52.303 kWh
luty 2023 rok – 48.550 kWh
marzec 2023 rok – 43.903 kWh
kwiecień 2023 rok – 37.145 kWh
maj 2023 rok – 13.454 kWh
czerwiec 2023 rok – 3.494 kWh
Gaz ziemny wysokometanowy grupy E.
Rodzaj odbiornika gazu: kocioł gazowy o mocy 130 kW - sztuk 2 (budynek garażowy).
Układ pomiarowy składa się z gazomierza miechowego G-25.
ZESTAW NR IV – PLACÓWKA SG WĘGORZEWO – budynek garażowy
Lot No: 4
Sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji paliwa gazowego na cele opałowe z sieci gazowej do Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie, 11-600 Węgorzewo, ul. Jana Pawła II 41– budynek garażowy. Prognozowane zużycie paliwa gazowego wyniesie ok.: 582.523 kWh tj.:
lipiec 2022 rok – 20.212 kWh
sierpień 2022 rok – 19.877 kWh
wrzesień 2022 rok – 19.970 kWh
październik 2022 rok – 38.089 kWh
listopad 2022 rok – 55.375 kWh
grudzień 2022 rok – 81.683 kWh
styczeń 2023 rok – 93.229 kWh
luty 2023 rok – 84.263 kWh
marzec 2023 rok – 69.879 kWh
kwiecień 2023 rok – 51.171 kWh
maj 2023 rok – 30.011 kWh
czerwiec 2023 rok – 18.764 kWh
Rodzaj odbiornika gazu: kocioł gazowy o mocy 130 kW - sztuk 2.
Odbiorca zaliczony jest do grupy taryfowej W-5.
ZESTAW NR V – PLACÓWKA SG GÓROWO IŁAWECKIE – budynek garażowy
Lot No: 5
Sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji paliwa gazowego z sieci gazowej do Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim, 11-220 Górowo Iławeckie, ul. Lipowa 6. Prognozowane zużycie paliwa gazowego wyniesie ok.: 22 kWh.
Rodzaj odbiornika gazu: kuchnia gazowa o mocy 2 kW sztuk 1 (budynek garażowy).
Układ pomiarowy składa się z gazomierza miechowego G-1,6.
Odbiorca zaliczony jest do grupy taryfowej W-1.1.
ZESTAW NR VI – PLACÓWKA SG GÓROWO IŁAWECKIE – budynek administracyjny
Lot No: 6
Rodzaj odbiornika gazu: kuchnia gazowa o mocy 2 kW sztuk 3 (budynek administracyjny).
Układ pomiarowy składa się z gazomierza miechowego G-4.
ZESTAW NR VII – PLACÓWKA SG BARCIANY – budynek administracyjny
Lot No: 7
Sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji paliwa gazowego na cele opałowe z sieci gazowej do Placówki Straży Granicznej w Barcianach, 11-410 Barciany, ul. Warmińska 8. Prognozowane zużycie paliwa gazowego wyniesie ok.: 271.285 kWh tj.:
lipiec 2022 rok – 3.537 kWh
sierpień 2022 rok – 3.850 kWh
wrzesień 2022 rok – 3.821 kWh
październik 2022 rok – 20.778 kWh
listopad 2022 rok – 33.754 kWh
grudzień 2022 rok – 48.275 kWh
styczeń 2023 rok – 29.807 kWh
luty 2023 rok – 47.415 kWh
marzec 2023 rok – 37.609 kWh
kwiecień 2023 rok – 30.649 kWh
maj 2023 rok – 9.408 kWh
czerwiec 2023 rok – 2.382 kWh
Rodzaj odbiornika gazu: kocioł gazowy o mocy 100 kW - sztuk 2.
Zamawiający zamawia moc umowną w wysokości 200 kWh/h.