Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa rur stalowych przewodowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 272-2).
Reference number: 701801637
II.1.2)Main CPV code44163000 Pipes and fittings
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - RURA BEZ SZWU GRUBOŚCIENNA
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44163000 Pipes and fittings
Zadanie nr 2 - RURA BEZ SZWU GRUBOŚCIENNA
Lot No: 2
Zadanie nr 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 3
Zadanie nr 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 4
Zadanie nr 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 5
Zadanie nr 6 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 6
Zadanie nr 7 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 7
Zadanie nr 8 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 8
Zadanie nr 9 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 9
Zadanie nr 10 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 10
Zadanie nr 11 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 11
Zadanie nr 12 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 12
Zadanie nr 13 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 13
Zadanie nr 14 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 14
Zadanie nr 15 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 15
Zadanie nr 16 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 16
Zadanie nr 17 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 17
Zadanie nr 18 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 18
Zadanie nr 19 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 19
Zadanie nr 20 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 20
Zadanie nr 21 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 21
Zadanie nr 22 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 22
Zadanie nr 23 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 23
Zadanie nr 24 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 24
Zadanie nr 25 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 25
Zadanie nr 26 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 26
Zadanie nr 27 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 27
Zadanie nr 28 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 28
Zadanie nr 29 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 29
Zadanie nr 30 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 30
Zadanie nr 31 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 31