Notice for changes or additional information
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa łożysk dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Reference number: 701701348
II.1.2)Main CPV code44440000 Bearings
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę łożysk dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w szacunkowej ilości 46 471,00 sztuk.