We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wielowieś
Reference number: OŚ.271.5.2022
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90511000 Refuse collection services
90512000 Refuse transport services
90533000 Waste-tip management services
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych, na których znajdują się domki letniskowe oraz innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Wielowieś. Pod pojęciem nieruchomości zamieszkałe Zamawiający rozumie: nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, o których mowa w art. 6j ust. 4 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Wykonawca zobowiązany będzie do przekazywania odebranych niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do instalacji komunalnej. Zgodnie z art. 6d ust. 4 pkt 5 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie instalacji, do których będzie przekazywał odebrane od właścicieli nieruchomości odpady komunalne. Wykonawca zobowiązany będzie do przekazywania przyjętych z PSZOK oraz od właścicieli nieruchomości selektywnie zebranych odpadów komunalnych bezpośrednio lub za pośrednictwem innego zbierającego odpady do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. Przekazanie odpadów winno być potwierdzone kartą przekazania odpadów sporządzoną zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Ogólna charakterystyka Gminy Wielowieś w kontekście odbioru i zagospodarowania odpadów: Szacunkowa liczba nieruchomości zamieszkałych (zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna): Po analizie złożonych deklaracji i nieruchomości dla których nie złożono deklaracji przewiduje się, że w ramach niniejszego zamówienia odbierane będą odpady od około 4841 osób, z 1357 nieruchomości, liczby te mogą w czasie realizacji zamówienia nieznacznie się zmieniać.
Termin wykonania zamówienia: 18 miesięcy, (jeżeli udzielenie zamówienia nastąpi przed dniem 01.07.2022 r. obowiązujący jest termin wykonania zamówienia: 18 miesięcy tj. od dnia 01.07.2022 r. do dnia 31.12.2023 r., jeżeli udzielenie zamówienia nastąpi po dniu 01.07.2022 r. – obowiązujący jest termin wykonania zamówienia: 18 miesięcy od daty zawarcia umowy).