We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 209958-2022
Submission deadline has been amended by:  271736-2022
Poland-Zgorzelec: Waste-tip management services
2022/S 077-209958
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór odpadów z terenów Gminy Zgorzelec
Reference number: WO.271.3.2022
II.1.2)Main CPV code
90533000 Waste-tip management services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest m.in:— odbieranie odpadów komunalnych zmieszanych lub posortowniczych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, zapewnienie właścicielom nieruchomości możliwości wynajmu, dzierżawy lub innej formy dysponowania pojemnikami do zbierania zmieszanych/posortowniczych odpadów komunalnych, organizacja selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, opakowań ze szkła oraz odpadów ulegających biodegradacji, w systemie zbiorowym, organizacja selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowańwielomateriałowych, opakowań ze szkła w systemie indywidualnym,
— organizacja selektywnej zbiórki odpadów ulegających biodegradacji w systemie indywidualnym, odbieranie mebli i innych odpadów wielkogabarytowych w systemie indywidualnym, usuwanie odpadów komunalnych z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania, odbieranie odpadów budowlanych, obsługa PSZOKów,
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1 110 000.00 PLN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90500000 Refuse and waste related services
90511000 Refuse collection services
90511200 Household-refuse collection services
90512000 Refuse transport services
90918000 Bin-cleaning services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia są usługi pn.: „Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Zgorzelec”, których zakres obejmuje w szczególności:
1) odbieranie odpadów komunalnych zmieszanych lub posortowniczych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych,
2) wyposażenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do zbierania posortowniczych odpadów komunalnych,
3) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, opakowań ze szkła oraz odpadów ulegających biodegradacji, w systemie zbiorowym,
4) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, opakowań ze szkła w systemie indywidualnym,
5) organizację selektywnej zbiórki odpadów ulegających biodegradacji w systemie indywidualnym,
6) odbieranie mebli i innych odpadów wielkogabarytowych w systemie indywidualnym,
7) usuwanie odpadów komunalnych z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania,
8) odbieranie odpadów budowlanych i rozbiórkowych w systemie indywidualnym,
9) odbieranie przeterminowanych leków z pojemników usytuowanych przy aptekach i ośrodkach zdrowia,
10) obsługę i organizację Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOKów),
11) dostarczanie wszystkich odebranych z terenu Gminy Zgorzelec odpadów komunalnych do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu,
12) opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych
13) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ oraz załącznikach do projektu umowy, w skład których wchodzą:
2.1.Wykaz nieruchomości objętych przedmiotem zamówienia
2.2.Wykaz miejsc ustawienia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów