II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Zagnańsk oraz zagospodarowanie odebranych odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami. Przedmiot zamówienia obejmuje r
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Zagnańsk oraz zagospodarowanie odebranych odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami. Przedmiot zamówienia obejmuje również odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Gminnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK) zlokalizowanego w miejscowości Kołomań zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami (bez prowadzenia i obsługi GPSZOK)oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenów niezamieszkałych na terenie Gminy Zagnańsk w terminie 12 miesięcy począwszy od 1 lipca 2022 roku z możliwością powtórzenia zamówienia usług podobnych do usług stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia.
Zakres obejmuje również prowadzenie szczegółowej dokumentacji związanej z realizacją przedmiotowego oświadczenia.
1. CHARAKTERYSTYKA GMINY ZAGNAŃSK:
Powierzchnia Gminy Zagnańsk wynosi 12 487 ha. Podzielona jest na 17
CDN w SWZ
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 18
II.2)Description
II.2.1)Title:
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 Niesegregowane zmieszane odpady komunalne
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90500000 Refuse and waste related services
90511000 Refuse collection services
90533000 Waste-tip management services
90512000 Refuse transport services
90513100 Household-refuse disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
Powierzchnia Gminy Zagnańsk wynosi 12 487 ha. Podzielona jest na 17 sołectw w skład których wchodzi 36 miejscowości.
Liczba zameldowanych mieszkańców Gminy Zagnańsk według ewidencji ludności stan na dzień 28.02.2022r. wynosi 12 868 osób, natomiast liczba mieszkańców (zamieszkałych osób) według złożonych deklaracji wynosi 14 420 - stan na dzień 28.02.2022r.
Zbiórką zostanie objęty cały teren gminy Zagnańsk i wszystkie nieruchomości zamieszkałe. W trakcie realizacji zamówienia liczba gospodarstw domowych oraz liczba mieszkańców może ulec zmianie, na skutek składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych, jednak zmiana ta nie będzie wpływać na wartość zamówienia.
Dotyczy Część 1 – 6 - Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Zagnańsk oraz zagospodarowanie odebranych odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami.
Ilość odpadów odebrana od właścicieli nieruchomości w 2021r. w Mg:
KOD ODPADU RODZAJ ODPADU Ilość odpadów w Mg za 2021r.
20 03 01 Niesegregowane zmieszane odpady komunalne 1427
20 03 99 Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach 195
20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji 334
15 01 01 Papier i tektura 141
15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe 365
15 01 07 Opakowania ze szkła 265
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji
Lot No: 2
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 39, 20 01 40, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06 Opakowania wielomateriałowe, Zmieszane odpady opakowaniowe, Tworzywa sztuczne, opakowania z two
Lot No: 3
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 01, 15 01 01 Papier i tektura i opakowania z papieru i tektury
Lot No: 4
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 02, 15 01 07 Szkło i opakowania ze szkła
Lot No: 5
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 99 ( w tym popiół ) Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach
Lot No: 6
Lot No: 7
Dotyczy Cześć 7- 16 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Gminnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK) zlokalizowanego w miejscowości Kołomań zgodnie z hierarchią postępowania
z odpadami (bez prowadzenia i obsługi GPSZOK)
Kod odpadu Rodzaj odpadu Przewidywana
Ilość odpadów w Mg za 2022 r.
20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji 15
15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe 15
15 01 01 Papier i tektura 50
15 01 07 Opakowania ze szkła 15
17 01 02 Gruz ceglany 20
17 01 07 ODPADY BUDOWLANE NIEZMIESZANE : Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i 150
17 06 04 Styropian budowlany 10,00
17 09 04 Odpady z prac budowlanych - bez gruzu 10
20 03 07 Odpady wielkogabarytowe 224
ex 20 01 99 Popioły z palenisk domowych 38
Lot No: 8
Lot No: 10
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 17 01 02 Gruz ceglany
Lot No: 11
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06
Lot No: 12
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 17 06 04 Styropian budowlany
Lot No: 13
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 17 09 04 Odpady z prac budowlanych - bez gruzu
Lot No: 14
Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe
Lot No: 15
Lot No: 16
Lot No: 17
Dotyczy Część 17-18 Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenów niezamieszkałych na terenie Gminy Zagnańsk
Ilość odpadów odebrana z terenów niezamieszkałych w 2021r. w Mg:
Kod odpadu Rodzaj odpadu ILOŚC ODPADÓW w Mg/rok 2021
20 03 01 Niesegregowane zmieszane odpady komunalne 60
20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji 70
RAZEM: 130
Lot No: 18