II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
JN 6/2022 ODPAD - iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnega blaga
Reference number: JN 6/2022 ODPAD
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Predmet javnega naročila je storitev iznosa, nakladanja, odvoza, razkladanja in uničenja raznovrstnega blaga. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 294 112.30 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.1)Title:
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje hladilnih plinov v jeklenkah (fluorirani ogljikovodiki - HFC)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90500000 Refuse and waste related services
II.2.4)Description of the procurement:
Sklop 1 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje hladilnih plinov v jeklenkah (fluorirani ogljikovodiki - HFC). Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje alkohola in alkoholnih pijač
Lot No: 2
Sklop 2 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje alkohola in alkoholnih pijač. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje cigaret, tobaka in tobačnih listov
Lot No: 3
Sklop 3 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje cigaret, tobaka in tobačnih listov. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje zdravil, drugih prepovedanih snovi, kemikalij - pesticidi, insekticidi in druge kemikalije
Lot No: 4
Sklop 4 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje zdravil, drugih prepovedanih snovi, kemikalij - pesticidi, insekticidi in druge kemikalije. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Maribor in Murska Sobota
Lot No: 5
Sklop 5 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Maribor in Murska Sobota. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Celje in Velenje
Lot No: 6
Sklop 6 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Celje in Velenje. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Kočevje in Novo mesto
Lot No: 7
Sklop 7 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Kočevje in Novo mesto. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Nova Gorica in Postojna
Lot No: 8
Sklop 8 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Nova Gorica in Postojna. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Ljubljana in Kranj
Lot No: 9
Sklop 9 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje naročnikove poslovne dokumentacije - Finančni urad Ljubljana in Kranj. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Generalni finančni urad, Finančni urad Ljubljana in Posebni finančni urad
Lot No: 10
Sklop 10 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Generalni finančni urad, Finančni urad Ljubljana in Posebni finančni urad. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Finančni urad Maribor, Murska Sobota in Ptuj
Lot No: 11
Sklop 11 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Finančni urad Maribor, Murska Sobota in Ptuj. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Finančni urad Celje, Hrastnik in Velenje
Lot No: 12
Sklop 12 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Finančni urad Celje, Hrastnik in Velenje. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Finančni urad Kočevje in Novo mesto
Lot No: 13
Sklop 13 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Finančni urad Kočevje in Novo mesto. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Finančni urad Koper, Nova Gorica in Postojna
Lot No: 14
Sklop 14 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnih kosovnih odpadkov - Finančni urad Koper, Nova Gorica in Postojna. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnega drugega blaga - Finančni urad Ljubljana
Lot No: 15
Sklop 15 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnega drugega blaga - Finančni urad Ljubljana. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnega drugega blaga - Finančni urad Koper
Lot No: 16
Sklop 16 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnega drugega blaga - Finančni urad Koper. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnega drugega blaga - Finančni urad Maribor
Lot No: 17
Sklop 17 zajema iznos, nakladanje, odvoz, razkladanje in uničenje raznovrstnega drugega blaga - Finančni urad Maribor. Več informacij se nahaja v razpisni dokumentaciji.