Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Levering, implementatie en beheer Nieuw Personeels- en Salarissysteem
Reference number: 2020-018950
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor het leveren, implementeren en beheren van een Nieuw Personeels- en Salarissysteem, als Dienst(en) aan Provincie Gelderland.
Deze Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de economisch meest voordelige Inschrijving, zijnde de beste prijs-kwaliteitverhouding heeft uitgebracht.
Het betreft een aanbesteding op basis van de Best Value methodiek.
Provincie Gelderland verwijst naar het Beschrijvend Document voor alle verdere relevante informatie.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.2.4)Description of the procurement:
Provincie Gelderland verwijst naar het Beschrijvend Document voor alle verdere relevante informatie