Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Általános közbeszerzés
Tájékoztató az eljárás eredményéről
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az 1956-os Emlékév megjelenítéshez kapcsolódó rendezvényszervezési, kulturális esemény-szervezési feladatok elvégzése.
II.1.2)Fő CPV-kód79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Kormány megbízta a KKETTK Közalapítványt az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékév keretében a programok megvalósításával, valamint a pályázatok lebonyolításával (továbbiakban: Projekt). A kormányhatározat azonosítója: 1017/2016 (I.22.) Korm. határozat. A program megvalósítása érdekében a KKETTK Közalapítvány olyan rendezvényt kíván megvalósítani, mely széles körben lehetőséget biztosít arra, hogy az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékév üzenete minél nagyobb látogatottságú rendezvényeken juthasson el a társadalom széles rétegeihez, ezen belül a fiatal generációhoz. Ezért a KKETTK Közalapítvány a Gyerek Sziget, a VOLT Fesztivál, a Balaton Sound, a Sziget Fesztivál és a Strand Fesztivál rendezvényeken is szeretné megjeleníteni az 1956-os emlékévet.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)79952100 Kulturálisesemény-szervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyertes Ajánlattevő feladata 1956-os emlékév tevékenységéhez kapcsolódó rendezvényszervezési, kulturális eseményszervezési, fesztiválszervezési feladatok elvégzése, az 1956-os emlékév megjelenítése a Gyerek Sziget, a VOLT Fesztivál, a Balaton Sound, a Sziget Fesztivál és a Strand Fesztivál rendezvényeken a Közbeszerzési dokumentumokban részletezetteknek megfelelően.