Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dviračių ir pėsčiųjų tako statybos Gulbinų, Žaliųjų ežerų ir Europos parko gatvių atkarpose, Vilniaus m., techninio projekto bendrosios ekspertizės paslaugos
II.1.2)Main CPV code71319000 Expert witness services
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71319000 Expert witness services
Paslaugos - 220429-2021
Lietuva-Vilnius: Ekspertų paslaugos
2021/S 085-220429
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dviračių ir pėsčiųjų tako statybos Gulbinų, Žaliųjų ežerų ir Europos parko gatvių atkarpose, Vilniaus m., techninio projekto bendrosios ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas: