Services - 221792-2022
Poland-Czarne: Forestry services
2022/S 082-221792
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w leśnictwie Czarne
Reference number: SA.270.4.1.2022
II.1.2)Main CPV code
77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1
ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – Ustawa o
lasach) obejmujące wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna tzw. „klęskowego” tzn. wywrotów i
złomów w leśnictwie Czarne
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.:Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna tzw. „klęskowego” tzn. wywrotów i złomów w leśnictwie Czarne. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z pozyskania i zrywki drewna wynikające z załącznika nr 2 do Zaproszenia do negocjacji. Zakres rzeczowy zestawiony w załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji. Opis zasad procedury dokonywania odbiorów prac leśnych został zawarty w załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji.