A 44/2015. (XI.2.) MvM rend. 18. § b) pontjának megfelelve:
— a nyertes Ajánlattevő adószáma: 23383894-2-17.
A 44/2015. (XI.2.) MvM rend. 18. § c) pontjának megfelelve:
Neve: DUNACOM Plus Kft.
Székhelye: 7100 Szekszárd, Obsitos u. 2.
Adószám: 23912940-2-17.
Neve: TO-KEN 2005 Patrol Kft.
Székhelye: 2022 Tahitótfalu, Pollack Mihály u. 15.
Adószám: 13863656-2-13.