A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem (továbbiakban: Egyetem) hosszú távú (2021-2025) részletes stratégiai dokumentumának elkészítése az alábbi tartalmi elemekkel:
2. Stratégia az Egyetem központi támogató funkcióinak fejlesztésére
Elvárt eredménytermékek:
— Felmérés az Egyetem központi támogató funkcióinak jelenlegi teljesítményéről és a fejlesztendő területekről
— Javaslatok és implementációs terv a hallgatói szolgáltatások bővítésére és színvonalának növelésére (pl. ösztöndíjprogramok, karrier támogatás, sport szolgáltatások)
— Kidolgozott jövőkép és implementációs terv az alumni hálózat megerősítésére
— Hosszú távú teljesítménymenedzsment koncepció és implementációs terv, amely lehetővé teszi az egyes munkavállalók és szervezeti egységek teljesítményértékelését
— Munkavállalói életpályamodell koncepció és implementációs terv, amely stabil jövőképet ad az oktató-kutató és egyéb munkavállalók számára
— HR minőségfejlesztési koncepció és implementációs terv, amely hozzájárul az Egyetem oktatási-kutatási minőségének hosszútávú fejlesztéséhez
— Irányelvek az Egyetem gazdasági rendszereinek és folyamatainak fejlesztésére
— Irányelvek az Egyetem adminisztrációs rendszereinek és folyamatainak fejlesztésére
— Koncepció a modellváltást követő szervezetfejlesztési igényekről
— Interaktív riporting mintafelület az Egyetem kulcsterületeinek adatvizualizációjával
— Javaslatok és implementációs terv az agrárium imidzsének és megítélésének javítására
— Javaslatok és implementációs terv a MATE márka építésére hazai és nemzetközi szinten, és az Egyetem toborzási tevékenységének fejlesztésére
— Javaslatok és implementációs terv a nemzetközi rangsorokban való előrelépéshez
— Angol nyelvű marketing anyag a megújult MATE bemutatásához