Supplies - 224161-2022
Submission deadline has been amended by:  298592-2022
Poland-Włocławek: Teaching equipment
2022/S 084-224161
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego we Włocławku – zakup i dostawa wyposażenia
II.1.2)Main CPV code
39162100 Teaching equipment
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia do szkół zawodowych niezbędnego do prawidłowego nauczania zawodów oraz przeprowadzania egzaminów w 7 szkołach znajdujących się na terenie miasta Włocławek, tj. Zespołu Szkół Budowlanych – ul. Nowomiejska 25, Zespołu Szkół Samochodowych – ul. Leśna 1A, Zespołu Szkół Elektrycznych – ul. Toruńska 77, Zespołu Szkół Technicznych – ul. Ogniowa 2, Zespołu Szkół Chemicznych – ul. Bulwary im. marsz. Piłsudskiego 4, Zespołu Szkół nr 3 - Nowomiejska 21 oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych – ul. Bukowa 38 w ramach projektu pn. „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego we Włocławku” realizowanego przez Gminę Miasto Włocławek współfinasowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna Edukacja, Działanie 10.2. Kształcenie ogólne i zawodowe, Poddziałanie – 10.2.3 Kształcenie zawodowe, nr projektu RPKP.06.03.02-04-0010/18.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa sprzętu duże AGD dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Chemicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
39710000 Electrical domestic appliances
II.2.4)Description of the procurement:
1. Chłodziarko-zamrażarka – 1
2. Kuchnia indukcyjna z piekarnikiem elektrycznym – 19
3. Lodówka – 1
4. Lodówka minibarowa – 1
5. Okap przyścienny skośny – 1
6. Okap stalowy z łączami z wyciągiem - 3
7. Piec konwekcyjno-parowy gn 1/1 – 1
8. Piec - podstawa do pieca – 1
9. Płyta grillowa elektryczna – 1
10. Płyta indukcyjna – 1
11. Pralka automatyczna – 2
12. Schładzarko – zamrażarka szokowa – 2
13. Suszarka – 1
14. Szafa chłodniczo- mroźnicza dwukomorowa – 2
15. Wyparzarka do naczyń – 1
16. Zmywarka – 2
17. Zmywarko-wyparzarka – 1
Dostawa sprzętu małe AGD dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Chemicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 2
39700000 Domestic appliances
1. Blender profesjonalny typu A – 3
2. Blender profesjonalny typu B – 1
3. Blender ręczny typu A – 3
4. Blender ręczny typu B – 1
5. Czajnik elektryczny – 3
6. Czajnik podwójny do parzenia herbaty po turecku elektryczny- Zestaw – 1
7. Ekspres do kawy – 1
8. Ekspres do kawy 1-grupowy z młynkiem do kawy – 1
9. Ekspres do kawy ciśnieniowy, kolbowy z dyszą do spieniania mleka – 1
10. Ekspres do kawy – 2
11. Frytkownica – 1
12. Gofrownica typu A – 1
13. Gofrownica typu B – 1
14. Gofrownica profesjonalna typu C – 1
15. Kuchenka mikrofalowa – 1
16. Maszynka do mielenia mięsa, rozdrabniania mięsa surowego bądź gotowanego. ryb, ziemniaków i go-towanych warzyw – 1
17. Maszynka/ Wilk do mięsa – 1
18. Miesiarka planetarna – 2
19. mikser ręczny robot - rozdrabnianie surowców – 3
20. Naleśnikarka elektryczna – 1
21. Odkurzacz typu A – 3
22. Odkurzacz typu B – 1
23. Opiekacz- grill – 1
24. Robot kuchenny – 1
25. Robot kuchenny wielofunkcyjny – 5
26. Sandwicz – 1
27. Sokowirówka do owoców i warzyw – 1
28. Sokowirówka wolnoobrotowa – 1
29. Uzdatniacz do zmiękczania wody – 3
30. Waga elektroniczna o zakresie (0,5 – 10 kg) – 3
31. Żelazko – 2
32. Żelazko parowe (generator pary) – 1
Dostawa sprzętu RTV dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Chemicznych, Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Samochodowych, Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 3
32320000 Television and audio-visual equipment
1. Dyktafon – 1
2. Kamera typu A – 4
3. Kamera typu B – 1
4. Kamera IP – 2
5. Kamera kopułkowa AHD (full HD) do monitoringu – 10
6. Kamera sferyczna – 1
7. Mikrofon – 2
8. Radio – 1
9. Rejestrator AHD-H 4 kamery FULL HD HYBRYDA 2 x HDD – 5
10. System nagłaśniający – 1
11. Telewizor typu A – 1
12. Telewizor typu B – 10
13. Telewizor typu C – 1
14. Telewizor typu D – 1
15. Wideodomofon – 1
Dostawa sprzętu fotograficznego dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 4
38650000 Photographic equipment
1. Aparat cyfrowy – 7
2. Aparat fotograficzny lustrzanka – 3
3. Aparat typu Polaroid – 2
4. Lampa błyskowa – 1
5. Lampa studyjna – 4
6. Obiektyw 18-105mm kompatybilny z aparatem z poz. 1 – 1
7. Obiektyw 80-200 G kompatybilny z aparatem z poz. 1 – 1
8. Wkład do aparatu typu Polaroida 10x kolor 10 czarno-biały – 20
9. Dławik drgań – 1
10. Ekran studyjny – 8
11. Konwerter sygnału analogowo/cyfrowy – 1
12. Statyw – 4
13. Statyw do aparatu z adapterem do aparatu, kamery i telefonu komórkowego – 4
14. Światłomierz – 1
Dostawa wyposażenia do pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół Chemicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 5
39221200 Tableware
39720000 Non-electric domestic appliances
39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
1. Cyrkulator do gotowania sous vide – 2
2. Deska -zestaw desek HACCP + stojak – 12
3. Deska do krojenia HACCP – 3
4. Dozownik łokciowy do płynu dezynfekującego i mydła do rąk – 1
5. Drobne akcesoria gastronomiczne – 3 zestawy
6. Dyspenser – 6
7. Dzbanek do spieniania mleka – 4
8. Ekspozytor, statyw do finger food – 4
9. Naczynia do finger food – różne rodzaje – 600
10. Elektryczny otwieracz do konserw – 4
11. garnki zestaw A – 18
12. garnki zestaw B – 3 zestawy
13. Kociołek do gulaszu – 1
14. Komplet cukierniczych końcówek dekoracyjnych – 6
15. Kruszarka do lodu – 3
16. Lampa grzewcza do potraw – 1
17. Łyżka barmańska – 2
18. Łyżki do fingerfood – 200
19. Mata barmańska – 4
20. Maty do wypieków – 6
21. Miarki barmańskie – 8
22. Mikser do koktajli – 2
23. Młynek do kawy -do ekspresu – 2
24. Mudler – moździerz – 4
25. Naświetlacz do jaj – 1
26. Noże do filetowania – 2
27. Noże do tranżerowania, widelec – 2
28. Noże do trybowania – 2
29. Noże ze stali – 3 zestawy
30. Pakowarka próżniowa komorowa – 2
31. Palnik gazowy do creme brulee – 6
32. Palnik do karmelizacji – 2
33. Patelnie (4 szt) – 3 zestawy
34. Podgrzewacz elektryczny z kociołkami do zup – 1
35. Podgrzewacz stołowy okrągły – 1
36. Podgrzewacz płytowy do talerzy – 2
37. Pojemnik barmański – 2
38. Pojemnik gastronomiczny typ A – 5
39. Pojemnik gastronomiczny typ B – 4
40. Pojemnik gastronomiczny typ C – 5
41. Pojemniki termoizolacyjne do lodu – 6
42. Pojemniki termoizolacyjne do wina – 8
43. Prowadnice do podwieszania kieliszków – 2
44. Przybory kuchenne – 3 zestawy
45. Shaker bostoński – 3
46. Syfon do śmietany – 7
47. Syfon - Naboje do syfonu – komplet – 4
48. Szczypce – 12
49. Taca kelnerska anty-poślizgowa okrągła ⌀ 405mm – 6
50. Taca kelnerska antypoślizgowa prostokątna 405X305mm – 6
51. Taca prostokątna 600x450 – 16
52. Termometr elektroniczny – 6
53. Termos stołowy – 8
54. Urządzenie do opiekania – salamander – 2
55. Waga kuchenna – 7
56. Wiaderko do serwowania wina – 2
57. Stojak do wiaderka – 2
58. Wieszak na worki i końcówki cukiernicze – 6
59. Wyciskacz do cytrusów elektryczny – 2
60. Wyciskacz do cytrusów Mechaniczny – 2
61. Wyciskacz do plasterków cytryny – 8
62. Wyciskarka do cytrusów ręczna – 1
63. Wyciskarka wolnoobrotowa – 1
64. Zestaw do serwowania serów – 2
65. Zestaw noży do carvingu zestaw A – 6
66. Zestaw noży do carvingu zestaw B – 2
67. Zestaw noży kuchennych – 6
68. Zestaw serwisowy do fondue – 6
69. Zestaw serwisowy do homara i ślimaków – 6
70. Zestaw serwisowy do kawioru – 6
71. Zestaw serwisowy do raków – 6
72. Zestaw serwisowy do szparagów – 6
73. Bielizna stołowa – Komplet
74. Bielizna stołowa – Napperon – 32
75. Bielizna stołowa - Obrus stołowy – 32
76. Bielizna stołowa - Pokrowce na stoły koktajlowe – 8
77. Bielizna stołowa - Serweta nakładka – 32
78. Bielizna stołowa - Serweta stołowa – 16
79. Bielizna stołowa - Serwety płócienne – 128
80. Garnitur do herbaty – 6
81. Garnitur do kawy – 6
82. Goblety – 64
83. Kieliszki do koktajli – 5 rodzajów – 60
84. Kieliszki do wina –5 rodzajów – 120 szt.
85. Klosz – 4
86. Komplety zastawy stołowej, sztućce i bielizna stołowa – 6
87. Patera do tortu – 2
88. Patera wielopoziomowa – 2
89. Podtalerz – 16
90. Porcelana gastronomiczna – 3 zestawy
91. Szklanki do kawy po irlandzku – 32
92. Szklanki do koktajli – 2 rodzaje – 36
93. Szklanki do latte – 32
94. Szkło gastronomiczne – 3 zestawy
95. Sztućce – komplet – 6
96. Sztućce-zestaw restauracyjny – 3 zestawy
97. Waza do zupy – 4
98. Zastawa obiadowa – 6
99. Zestaw do irish coffee – 2
100. Zestaw do kawy – 3 zestawy
Dostawa sprzętu telefonicznego dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Chemicznych i Zespole Szkół Elektrycznych
Lot No: 6
32550000 Telephone equipment
1. Centrala telefoniczna – 12
2. Karta rozszerzeń typu A – 12
3. Karta rozszerzeń typu B – 12
4. Karta rozszerzeń typu C – 12
5. Licencja VoIP do centrali – 12
6. Telefon ISDN lub nowszej generacji – 12
7. Telefon/fax – 1
Dostawa sprzętu fryzjerskiego dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Chemicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 7
39712200 Hairdressing appliances
1. Akcesoria fryzjerskie, materiały ćwiczeniowe i drobny sprzęt fryzjerski – 5
2. Aparat do dezynfekcji narzędzi i przyborów – 1
3. Aparat do doczepiania włosów – 10
4. Autoklaw typu A – 1
5. Autoklaw typu B – 1
6. Elektroniczny katalog fryzur – 16
7. Falownice – 19
8. Fartuchy – 30
9. Fotele fryzjerskie – 17
10. Głowy treningowe damskie – 38
11. Głowy treningowe damskie (3) i męskie (3) – 6
12. Głowy treningowe męskie – 32
13. Grzebienie – komplet – 18
14. Hokery – 16
15. Kamera do włosów – 5
16. Karbownice – 18
17. Karkówki – 8
18. Klimazon – 8
19. Konsoleta fryzjerska – 3
20. Lokówki elektryczne – 20
21. Maszynki do strzyżenia z nasadkami – 20
22. Maszynki konturówki – 19
23. Mikroskop – 4
24. Myjka do włosów – 1
25. Nawilżacz – 8
26. Noże chińskie – 10
27. Nożyczki degażówki jedno i dwustronne – 18
28. Nożyczki klasyczne – 18
29. Nożyczki termiczne – 5
30. nożyczki: klasyczne, specjalistyczne, degażówki jedno- i dwu-stronne – 3
31. Palety kolorystyczne – 11
32. Pelerynka do strzyżenia krótka – 30
33. Pelerynki do strzyżenia długa – 30
34. Pielęgnice – 18
35. Pomocnik fryzjerski (wózek fryzjerski) – 14
36. Program do wizualizacji fryzur – 16
37. Prostownica ceramiczna – 19
38. Ręczniki – 80
39. Statyw do główki fryzjerskiej – 38
40. Suszarka do włosów typ A – 21
41. Suszarka do włosów typ B – 1
42. Suszarka hełmowa – 1
43. Szczotki do włosów komplet – 18
44. Trymery – 16
45. Uchwyty do główek treningowych – 32
46. Wagi fryzjerskie – 8
47. Wózki –pomocniki – 15
Dostawa sprzętu dla pracowni wizażu w Zespole Szkół Chemicznych
Lot No: 8
1. Chusty kolorystyczne - 1zestaw (120 szt)
2. Konsola do wizażu – 4
3. Krzesło wizażysty aluminiowe z zagłówkiem – 4
4. Kufer kosmetyczny, walizka do wizażu ze stojakiem i podświetleniem LED (przenośne stanowisko) – 1
5. Kufer składany- przeznaczony dla fryzjerów, wizażystów przenośne stanowisko – 1
6. Lampa pierścieniowa (ring) makijaż+ statyw czarna – 4
7. Lustro do wizażu Led Make Up – 4
8. Ramy kolorystyczne - 1zestaw (12szt)
Dostawa sprzętu dla pracowni krawieckiej w Zespole Szkół nr 3
Lot No: 9
42715000 Sewing machines
39227000 Sewing and knitting needles, and thimbles
1. Akcesoria i drobny sprzęt krawiecki - 6 kompletów
2. Manekiny krawieckie regulowane - damskie, męskie i dziecięce – 3
3. Maszyna stębnowa – przemysłowa – 3
4. Maszyna wieloczynnościowa z zaprogramowanym wyszywaniem dziurek – 3
5. Maszyna wieloczynnościowa z zaprogramowanym wyszywaniem dziurek z dostosowaniem dla niepełnosprawnych – 2
6. Oprzyrządowanie maszyn szwalniczych: stopki, lamowniki, ochraniacze igieł, zapasowe bębenki rotacyjne zestaw wkrętaków i narzędzi do regulacji i konserwacji maszyn – 3
7. Oświetlenie do maszyn – 6
8. Overlock 4 nitkowy – 2
9. Overlock 5 nitkowy – 1
10. Stanowisko do prasowania typu deska z odsysaniem i podgrzewanym blatem, z wbudowaną automatyczną wytwornica pary z żelazkiem elektryczno-parowym – 3
Dostawa sprzętu dla pracowni laboratorium w Zespole Szkół Chemicznych
Lot No: 10
33793000 Laboratory glassware
38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
1. Analizator gazu lub cieczy (CO, CO2, alkoholu) – 6
2. Aparat do pomiaru temperatury topnienia – 12
3. Aparat Soxhleta – 12
4. Biureta prosta, kran szklany 10 ml – 45
5. Biureta prosta, kran szklany 25 ml – 45
6. Biureta prosta, kran szklany 50 ml – 45
7. Eksykator bez tubusa – 18
8. Higrometr – 12
9. Kalorymetr – 6
10. Lejki do biuret – 45
11. Lepkościomierz Hopplera – 5
12. Łapa do biuret – 45
13. Łaźnia olejowa LOO – 12
14. Mieszadło magnetyczne z ceramiczną płytą grzejną – 12
15. Mieszadło mechaniczne 40 l z wyświetlaczem LED – 3
16. Podstawa z prętem do mieszadeł mechanicznych – 3
17. Młynek laboratoryjny rpm=24 000 – 6
18. Naczynka wagowe – 60
19. Nefelometr – 12
20. Palnik spirytusowy – 12
21. Piknometr szklany maks. 50 ml – 12
22. Piknometr szklany maks. 25 ml – 12
23. Płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym 250 ml – 12
24. Płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym 500 ml – 12
25. Płyta grzejna jednostanowiskowa – 21
26. Podnośnik platformowy z metalu lekkiego – 6
27. Polarymetr kołowy – 12
28. Pompka pipetowa do pipet od 0-2 ml – 12
29. Psychrometr Assmanna – 9
30. Refraktometr Abbego – uniwersalny, analogowy – 10
31. Statyw do pipet – 18
32. Statyw metalowy – 18
33. Suszarka laboratoryjna 32 stanowiskowa z płytą ociekową – 3
34. Suszarka laboratoryjna w wersji standardowej z naturalnym obiegiem powietrza – 2
35. Szkiełka zegarkowe typ A – 15
36. Szkiełka zegarkowe typ B – 30
37. Szkiełka zegarkowe typ C – 30
38. Szkolny zestaw do wytwarzania gazu ze statywem – 3
39. Tryskawka z PP – 12
40. Urządzenie do filtracji cieczy – 6
41. Urządzenie do pomiaru konduktancji – 6
42. Waga analityczna z dokładnością do 0,0001 g – 8
43. Wielofunkcyjny przyrząd laboratoryjny CX-505 – 10
44. Wirówka laboratoryjna z wyposażeniem – 9
45. Wstrząsarka z zestawem sit – 6
46. Wyparka laboratoryjna – 2
47. Zestaw szkolny do destylacji, system SVS – 12
48. Zestaw areometrów uniwersalnych - 11 kpl.
49. Zestaw do filtracji próżniowej z pompą – 9
50. Zestaw do filtracji z kolbą na 1000 ml – 16
51. Zlewka niska szklana – 60
52. Zlewka wysoka szklana – 30
Dostawa sprzętu ogrodnictwa dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Budowlanych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 11
16160000 Miscellaneous gardening equipment
44511200 Gardening forks
1. Ciągnik ogrodniczy o mocy do 50 KM – 1
2. Brona dostosowane do mocy ciągnika z poz. 1 – 1
3. Glebogryzarka dostosowane do mocy ciągnika z poz. 1 – 1
4. Pług dostosowany do mocy ciągnika z poz. 1 – 1
5. Siewnik ogrodniczy dostosowane do mocy ciągnika z poz. 1 – 1
6. Drobny sprzęt, przybory, przyrządy pomiarowe i narzędzia niezbędne do prowadzenia zajęć i prze-prowadzenia egzaminu w zawodzie ogrodnik - 5 kompletów
7. Kultywator (glebogryzarka) - 1 szt
8. Kwasomierz – 3
9. Opryskiwacz plecakowy – 3
10. Wertykulator - 1 szt
Dostawa sprzętu BHP dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 12
33141620 Medical kits
33141623 First-aid boxes
35113400 Protective and safety clothing
1. Apteczka – 16
2. Fartuch laboratoryjny ochronny rozmiar L – 16
3. Fartuch laboratoryjny ochronny rozmiar XL – 48
4. Trenażer – 1
Dostawa sprzętu biurowego dla pracowni zawodowych w ZS Budowalnych, ZS Chemicznych, ZS Ekonomicznych, ZS Elektrycznych, ZS Samochodowych, ZS Technicznych i ZS nr 3
Lot No: 13
30191000 Office equipment except furniture
1. Bindownica – 1
2. Zestaw grzbietów i obwolut do bindowania – 1
3. Drobny sprzęt biurowy - 5 kompletów
4. Gilotyna – 1
5. Gilotyna z trymerem – 1
6. Laminator – 1
7. Niszczarka – 3
8. Organizer – 75
9. Tablica biała/magnetyczna – 1
10. Wizualizer szkolny - 2 szt
11. Wizualizer szkolny – 1
12. Zszywarka do papieru – 1
Dostawa sprzętu dla pracowni grafiki, reklamy i hotelarskiej w Zespole Szkół Chemicznych, Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 14
30121000 Photocopying and thermocopying equipment
30231310 Flat panel displays
30232100 Printers and plotters
42962000 Printing and graphics equipment
1. Bigówko-perforówka – 1
2. Drukarka do druku na materiałach naturalnych – 1
3. Drukarka Sublimacyjna A3 (plus tusze, papier sublimacyjny, taśmy) – 1
4. Hafciarka – 1
5. maszynka do przypinek 25mm – 1
6. Oczkarka do banerów – 1
7. Prasa do sublimacji 8 w 1 -Termotransfer – 1
8. Pakiet startowy do sublimacji – 1
9. Pakiet startowy materiałów do Buton makera 25mm – 1
10. Podświetlana LED deska kreślarska – 4
11. Rol-sztanca – 1
12. Sztaluga aluminiowa – 17
13. Tablica informacyjna – 2
14. Wybierak do folii – 2
15. Wycinarka 25mm – 1
16. Wyświetlacz reklam led 3D – 1
17. Znakowarka laserowa do metalu – 1
Dostawa map dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Chemicznych i Zespole Szkół Ekonomicznych
Lot No: 15
22114300 Maps
1. Mapa samochodowa – 3
2. Mapa ścienna Europa – 2
3. Mapa ścienna Świat – 2
Dostawa sprzętu geodezyjnego dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Budowlanych
Lot No: 16
38295000 Topography equipment
30220000 Digital cartography equipment
1. Łaty niwelacyjne - 4 kpl
2. Niwelator – 2
3. Niwelator – 2
4. Odbiornik GPS – 6
5. Podziałka transwersalna – 10
6. Pryzmat w metalowej oprawie + Adapter montażowy – 6
7. Tyczka teleskopowa do pryzmatu – 6
8. Ruletka geodezyjna 30 m – 2
9. Ruletka geodezyjna 50 m - 2
10. Stojak do tyczki geodezyjnej – 10
11. Szkicownik – 15
12. Tachimetr – 6
13. Statyw do tachimetru geodezyjnego – 6
14. Tyczki geodezyjne - 5 kpl
15. Żabki niwelacyjne - 5 kpl
Dostawa sprzętu dla pracowni logistycznej w Zespole Szkół Ekonomicznych
Lot No: 17
34999400 Scale models
1. Model auta cysterna – 3
2. Model Kolejki Zestaw Towarowy – 3
3. Zestaw dydaktyczno-szkoleniowy dla zawodu technik logistyk – 48
Dostawa czytników, skanerów, drukarek fiskalnych, terminali płatniczych dla pracowni zawodowych w ZS Chemicznych, ZS Ekonomicznych, ZS Elektrycznych, ZS Technicznych i ZS nr 3
Lot No: 18
30142000 Accounting machines and cash registers
30216130 Barcode readers
1. Skaner / czytnik kodów kreskowych – 16
2. Czytnik kodów kreskowych – 3
3. Czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy laserowy – 48
4. Wielokierunkowy czytnik kodów kreskowych – 1
5. Drukarka etykiet biurkowa – 48
6. Drukarka fiskalna – 3
7. Drukarka fiskalna – 1
8. Kasa fiskalna – 1
9. Kasa fiskalna z oprogramowaniem i taśmą – 3
10. Szuflada do kasy fiskalnej – 3
11. Kompletne stanowisko sprzedaży na terminalu POS (komputer z ekranem dotykowym, drukarka fiskal-na, drukarka zamówień) – 2
12. Metkownica dwurzędowa – 1
13. Metkownica z taśmą – 3
14. System rejestrujący sprzedaż usług lub produktów z programem do sprzedaży. + usługa konfiguracyj-na – 1
15. Terminal kart płatniczych – 2
16. Czytnik kart płatniczych – 1
Dostawa sprzętu dla pracowni hotelarskiej w Zespole Szkół Chemicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 19
39313000 Hotel equipment
1. Akcesoria łazienkowe – 1
2. Bagażnik – 1
3. Deska do prasowania typ A – 1
4. Deska do prasowania typ B – 1
5. Elementy oświetleniowe – 1
6. Komplet poszewek – 2
7. Komplet pościeli – 2
8. Kwiaty – 3
9. Lustro typ A – 1
10. Lustro typ B – 1
11. Narzuta – 1
12. Ręczniki – 4
13. Sejf – 1
14. Sprzęt ręczny do sprzątania - 3 zestawy
15. Stojaki/ potykacze – 2
16. Suszarka do prania – 1
17. Szlafrok – 2
18. Wiadro z mopem – 3
19. Wózek hotelowy – 3
20. Wózek hotelowy bagażowy – 1
21. Wózek pokojowej – 1
Dostawa sprzętu branży elektronicznej dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Zespole Szkół Samochodowych
Lot No: 20
34999100 Signal generators
38300000 Measuring instruments
38624000 Optical aids
39532000 Mats
30237280 Power supply accessories
1. Analizator stanów logicznych – 24
2. Chusteczki bezpyłowe – 15
3. Cyna o średnicy drutu 0.56mm – 45
4. Cyna o średnicy drutu 0.90mm – 45
5. Generator – 12
6. Generator arbitralny – 24
7. Igła dozownicza – 30
8. Lupa stanowiskowa – 15
9. Mata stołowa antystatyczna – 15
10. Multimetr stacjonarny – 24
11. Nóż monterski – 15
12. Odsysacz cyny – 15
13. Oscyloskop analogowy – 4
14. Oscyloskop cyfrowy czterokanałowy – 6
15. Oscyloskop cyfrowy dwukanałowy – 8
16. Płytka drukowana PCB – 90
17. Płytka uniwersalna – 200
18. Preparat do czyszczenia płytek PCB – 61
19. Przekaźnik – 15
20. Przewody pomiarowe – 240
21. Stacja gorącego powietrza – 15
22. Sterownik radiowy 4-kanałowy dostosowany do central Satel – 5
23. Uniwersalny sterownik radiowy 4-kanałowy z pilotem – 5
24. Ściągacz izolacji – 15
25. Tester sieci LAN i telefonicznych – 16
26. Uchwyt montażowy z lupą – 30
27. Zaciskarka wtyczek RJ – 16
28. Zaciskarka złączy modularnych | RJ45 | RJ11 – 24
29. Zamek szyfrowy – 5
30. Zasilacz – 10
31. Zasilacz stabilizowany napięcia stałego – 24
32. Zestaw alarmowy – 5
33. Zestaw panelowy (laboratoryjny) umożliwiający budowę i wykonywanie pomiarów obwodów prądu stałego i zmiennego oraz pomiarów parametrów elektrycznych podstawowych podzespołów pojazdowych systemów elektronicznego sterowania – 2
Dostawa sprzętu branży elektrycznej dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych
Lot No: 21
31600000 Electrical equipment and apparatus
1. Cęgowy miernik rezystancji uziemień - 1 kom
2. Jednostka pomiarowa/analizator parametrów elektrycznych do badania maszyn elektrycznych – 1
3. Lokalizator przewodów i kabli – 3
4. Miernik cęgowy multimetr True RMS – 6
5. Miernik rezystancji izolacji – 4
6. Miernik rezystancji uziemienia i rezystywności gruntu – 3
7. Miernik zabezpieczeń różnicowoprądowych – 4
8. Multimetr cyfrowy z automatyczną zmianą zakresów – 12
9. Podstawowe układy stycznikowe – 1
10. Rezystory obciążające – 2
11. Silnik 3-fazowy asynchroniczny klatkowy z falownikiem z układem pomiarowym - 1 komplet
12. Stanowisko montażu instalacji elektrycznych - osprzęt instalacyjny – 6
13. Stanowisko montażu maszyn elektrycznych - aparatura modułowa – 6
14. System napędu i hamowania ze wspomaganiem – 1
15. Transformator regulowany z prostownikiem – 1
16. Udarowy miernik uziemień – 1
17. Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznej – 4
18. Wtyczki, zworki łączeniowe bezpieczne 4mm – 45
19. Zasilacz warsztatowy laboratoryjny 30V / 5A – 2
20. Zestaw laboratoryjny – 2
21. Zestaw przewodów laboratoryjnych z wtyczkami bezpieczeństwa : - 2
22. Zestaw maszyn elektrycznych typ A – 3
23. Zestaw maszyn elektrycznych typ B – 2
24. Zestaw maszyn elektrycznych typ C – 3
25. Zestaw narzędzi dla elektryka w torbie narzędziowej – 6
26. Zestaw podzespołów do ćwiczeń z elektrotechniki i elektroniki z platformą montażową i pomiarową w wykonaniu bezpiecznym modułowym - 1 komplet
27. Zeszyty ćwiczeń pozwalające na przeprowadzenie zajęć z udziałem maszyn elektrycznych (w zakresie jak powyżej) - 1 komplet
Dostawa elektronarzędzi dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Budowlanych, Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Technicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 22
42622000 Threading or tapping machines
31730000 Electrotechnical equipment
1. Frezarka dolnowrzecionowa wraz z urządzeniem posuwowym – 1
2. Frezarka górnowrzecionowa – 3
3. Frezarka uniwersalna. – 1
4. Laserowy przyrząd traserski akumulatorowy samopoziomujący z detektorem (zestaw) - 2 zestawy
5. Narzędzia elektryczne - 1 kpl
6. Obrabiarka wielofunkcyjna – 1
7. Odciąg wiórów stanowiskowy – 2
8. Okleiniarka ręczna – 3
9. Okleiniarka wąskich płaszczyzn wraz z frezarką z agregatem kapującym i szlifierką krawędzi po frezo-waniu lub cyklinami – 1
10. Pilarka tarczowa poprzeczno-wzdłużna – 1
11. Pilarka tarczowa ręczna – 3
12. Pilnik elektryczny – 3
13. Pistolet natryskowy – 1
14. Przecinarka tarczowa do metalu – 1
15. Przecinarka taśmowa do metalu. – 1
16. Strug – 3
17. Strugarka – wyrówniarka – 1
18. Strugarka -grubościówka – 1
19. Symulator spawalniczy – 1
20. Szlifierka do płaszczyzn – 1
21. Szlifierka oscylacyjna – 3
22. Szlifierka taśmowa – 1
23. Szlifierka taśmowa do metalu – 1
24. Szlifierka taśmowa do metalu. – 1
25. Tokarka uniwersalna – 2
26. Wiertarka – 3
27. Wiertarka kolumnowa/stołowa – 1
28. Wiertarka pozioma – 1
29. Wiertarka stołowa typ A – 3
30. Wiertarka stołowa typ B – 1
31. Wiertarka stołowa typ C – 1
32. Wiertarka wielowrzecionowa – 1
33. Wiertarka/młot – 1
34. Wiertarko-frezarka stołowa – 1
35. Wkrętarka akumulatorowa – 3
36. Wyrzynarka – 3
37. Kieł centrujący obrotowy z wymiennymi końcówkami – 1
38. Komplet narzędzi do radełkowania 800-20 – 1
39. Trzpień frezarski zabierakowy ISO40 22mm NT FVAT – 1
40. Uchwyt szybkomocujący HSB4 – 1
41. Uchwyt wiertarski AKL DIN69893 1,0-16 mm HSK 63 – 1
42. Zestaw 5 frezów różnych do drewna z węglików spiekanych – 1
43. Zestaw otwornic do betonu SDS Plus - 1 zestaw
44. Zestaw wierteł, przecinaki płaskie, przecinak rowkowy (bruzdownica), SDS Plus - 1 zestaw
Dostawa narzędzi dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Samochodowych, Zespole Szkół Technicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 23
42600000 Machine tools
42652000 Hand-held electromechanical tools
44512000 Miscellaneous hand tools
1. Drobny sprzęt, przybory, przyrządy pomiarowe i narzędzia niezbędne do prowadzenia zajęć i prze-prowadzenia egzaminu w zawodzie ślusarz - 3 komplety
2. Drobny sprzęt, przybory, przyrządy pomiarowe i narzędzia niezbędne do prowadzenia zajęć i prze-prowadzenia egzaminu w zawodzie stolarz – 3
3. Giętarka do blachy – 1
4. Giętarka do rur – 1
5. Imadło maszynowe precyzyjne – 1
6. Komplet narzędzi monterskich – 10
7. Komplet przyrządów pomiarowych – 6
8. Narzędzia ręczne – 15
9. Narzędzia ślusarskie - 8 kpl
10. Piła do metalu – 4
11. Suwmiarka – 31
12. Zszywacz pneumatyczny – 1
Dostawa sprzętu do lutowania dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Technicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 24
42660000 Soldering, brazing and welding tools, surface tempering and hot-spraying machines and equipment
1. Stacja lutownicza typ A – 15
2. Stacja lutownicza 3 w 1 typ B – 1
3. Stacja lutownicza z termopęsetą typ C – 15
4. Stacja lutownicza typ D – 3
5. Materiały do lutowania - środek czyszczący, tłumik, chusteczki teflonowe, taśma kaptonowa – 15
6. Materiały do lutowania – topnik – 15
7. Topnik do lutowania – 61
8. Materiały do lutowania – spoiwo – 15
9. Pasta lutownicza – 30
10. Plecionka do rozlutowywania – 31
11. Zestaw do nauki lutowania elementów THT – 75
Dostawa sprzętu CNC dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Technicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 25
42620000 Lathes, boring and milling machine tools
42632000 Numerically-controlled machines for metal
1. Obrabiarka cyfrowa CNC z dostawą i montażem – 1
2. Frezarka CNC dydaktyczna z oprzyrządowaniem - 1 kompl.
3. Oprogramowanie do przetwarzania rysunku technicznego - 1 kompl.
4. Moduł klawiatury do stanowiska obrabiarek sterowanych numerycznie, - 1
5. Nakładka na pulpit sterujący do obrabiarki sterowanej numerycznie – 7
6. Pulpit sterujący – moduł klawiatury do obrabiarki sterowanej numerycznie – 7
7. Pulpit sterujący trenażer do stanowiska obrabiarek sterowanych numerycznie. – 7
Dostawa sprzętu dla pracowni mechatronicznych w Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 26
1. Blokada złączek zaciskowych Zzug montowanych na szynie TH 35 – 30
2. Czujnik kontaktronowy – 12
3. Kontrolka sygnalizacyjna zielona – 30
4. Kontrolka sygnalizacyjna czerwona – 30
5. Przekaźnik czasowy TOF – 25
6. Przekaźnik czasowy TON – 25
7. Przekaźnik interfejsowy – 16
8. Przełącznik sieciowy – 1
9. Przycisk bistabilny na szynę DIN – 50
10. Przycisk monostabilny na szynę DIN – 50
11. Ramię robota wraz z podajnikiem (transporterem) – 1
12. Silnik prądu stałego – 10
13. Silnik trójfazowy – 8
14. Stycznik cewka na napięcie 24 V typ A – 12
15. Stycznik cewka na napięcie 24 V typ B – 12
16. Wyłącznik krańcowy – 14
17. Wyłącznik silnikowy do silnika trójfazowego – 8
18. Wyłączniki nadprądowe B16 – 8
19. zasilacz elektryczny 24V – 12
20. Złączki PE na szynie TH 35 – 20
21. Złączki SAK na szynie TH 35 – 100
22. Złączki Z ZUG – 300
23. Stół montażowy z szafką oraz płytą montażową i ramą, zestawem do pneumatyki i elektropneumatyki – 5
24. Sprężarka z wyposażeniem – 3
Dostawa sprzętu pomiarowego dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 27
38410000 Metering instruments
1. Decybelomierz – 1
2. Endoskop – 1
3. Luksomierz – 1
4. Mikroskop cyfrowy do kontroli jakości i wykonywania dokumentacji – 1
5. Płyta kontrolna 300 × 400 mm – 1
6. Profilograf – urządzenie do pomiaru chropowatości – 1
7. Przyrząd kłowy do badania bicia wałka – 1
8. Twardościomierz elektroniczny – 1
9. Twardościomierz, miernik twardości do stali. – 1
10. Uniwersalna maszyna do badań wytrzymałościowych – 1
Dostawa sterowników PLC dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 28
31682210 Instrumentation and control equipment
1. Sterownik PLC typ A – 12
2. Sterownik PLC typ B – 2
3. Manipulator 2-osiowy (silniki krokowe) – 1
4. Model dźwigu szybowego- obiekt PLC – 1
5. Model sterowania sygnalizacja uliczną- obiekt PLC – 1
6. Porcjowanie materiałów sypkich obiekt PLC – 1
7. Regulacja ciśnienia powietrza sterownikiem PLC – 1
8. Regulacja poziomu cieczy sterownikiem PLC – 1
9. Regulacja przepływu cieczy sterownikiem PLC – 1
10. Regulacja temperatury sterownikiem PLC – 1
11. Serwomechanizm położenia z silnikiem DC – 1
12. Stanowisko techniki regulacji ciągłej – 1
13. Sterowanie położeniem kulki – 1
14. Zestaw transport i sortowanie detali Z PLC – 1
15. Zestaw współpracy siłowników pneumatycznych ze sterownikiem PLC – 1
16. Oprogramowanie do nauki Grafcet i programowania sterowników PLC, układów pneumatycznych, elektropneumatycznych i robotyki wersja 2D i 3D – licencja na 19 stanowisk – 1
17. Oprogramowanie do symulacji elektropneumatyki, elektrohydrauliki, elektryki oraz sterowników PLC, Grafcet – licencja 6 stanowiskowa – 1
Dostawa sprzętu - plotery dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 29
1. Komputerowe urządzenie peryferyjne służące do pracy z dużymi płaskimi powierzchniami, mogące nanosić obrazy i wycinać wzory – 1
2. Laserowe komputerowe urządzenie peryferyjne służące do grawerowania i wycinania – 1
3. Ploter – 1
4. Ploter drukujący – 1
5. Ploter laserowy grawerka CO2 – 1
6. Ploter tnący – 1
Dostawa samochodów szkoleniowych do nauki jazdy dla pracowni zawodowej w Zespole Szkół Samochodowych
Lot No: 30
34110000 Passenger cars
1. Samochód szkoleniowy do nauki jazdy – 3
Dostawa sprzętu warsztatowego - wózki dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 31
34911100 Trolleys
1. Wózek magazynowy – 3
2. Wózek paletowy – 3
3. Wózek podnoszący – 2
4. Wózek widłowy elektryczny – 1
5. Wózki transportowe ręczne – 3
Dostawa sprzętu warsztatowego dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Samochodowych
Lot No: 32
43800000 Workshop equipment
38548000 Instruments for vehicles
1. Analizator spalin z dymomierzem – 1
2. Imadło wolnostojące do rur – 2
3. Komputer diagnostyczny – 1
4. Mikrometr – 15
5. Myjka do części – 2
6. Piaskarka kabinowa – 1
7. Prasa hydrauliczna – 1
8. Przyrząd do ustawienia geometrii kół w poj. sam. o dmc do 3,5 t – 1
9. Przyrząd do ustawienia geometrii kół – 1
10. Rampa najazdowa – 4
11. Stacja obsługi klimatyzacji – 1
12. Stanowisko pokazowe układu poduszek gazowych – 1
13. Stanowisko symulacji sieci CAN BUS w układzie komfortu – 1
14. Stół podnoszący – 2
15. Stół probierczy do rozruszników – 1
16. Szyna najazdowa – 4
17. Urządzenie do badania układu TPMS – 1
18. Urządzenie do odpowietrzania układu hamulcowego – 5
19. Zlewarko-wysysarka – 2
20. Żuraw hydrauliczny – 2
Dostawa mebli dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Chemicznych, Zespole Szkół Ekonomicznych, Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 33
39150000 Miscellaneous furniture and equipment
1. Meble komplet – 1
2. Stół koktajlowy, barowy – 8
3. Meble fryzjerskie (specjalny zestaw wykorzystywany w salonach fryzjerskich) – 1
4. Krzesło pokojowe – 2
5. Ława – 1
6. Stół/ława – 1
7. Łóżko hotelowe 160 x 200 cm – 1
8. Szafka nocna x2 – 2
9. Wieszak – 1
10. Fotel – 2
11. Kanapa – 1
12. Regał typ A – 32
13. Regały typ B – 5
14. Regały typ C – 2
15. Szafa techniczna – 1
16. Szafka typ A – 3
17. Szafka typ B – 3
18. Szafki meblowe – komplet, na drobny sprzęt – 1
19. Szafki zamykane – 2
20. Szafy meblowe – 15
21. Szafa szkolna typ A – 8
22. Szafa szkolna typ B – 4
23. Stół przyścienny z drzwiami suwanymi, stalowy z półkami – 3
24. Stół ze zlewem, stalowe (na stanowiska robocze dla ucznia) – 3
25. Baterie do zlewów – 3
26. Stół roboczy nierdzewny z szafką – 4
27. Stół Przyścienny Szafka Otwarta 400x 600x850 – 3
28. Lada recepcyjna – 1
29. Lada sklepowa – 3
Dostawa mebli szkolnych dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Chemicznych, Zespole Szkół Ekonomicznych, Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 34
39141000 Kitchen furniture and equipment
39160000 School furniture
1. Biurka nauczycielskie narożne – 4
2. Biurka uczniowskie typ A – 24
3. Biurko typ B – 22
4. Biurko typ C – 1
5. Biurko dla nauczyciela – warsztatowe – 1
6. Biurko dla nauczyciela pod komputer. Krzesło na stelażu metalowym obrotowe – 1
7. Biurko komputerowe 1 osobowe – 48
8. Biurko nauczycielskie narożne uniwersalne – 5
9. Fotel obrotowy – 1
10. Krzesło uczniowskie typ A – 96
11. Krzesło uczniowskie typ B – 90
12. Krzesło uczniowskie typ C – 96
13. Krzesło obrotowe na kółkach – buk – 40
14. Krzesło obrotowe na kółkach - niebieskie – 3
15. Krzesło obrotowe na stopkach – 225
16. Krzesło nauczycielskie obrotowe – czarne – 15
17. Krzesło nauczycielskie obrotowe – buk – 1
18. Krzesło obrotowe do branży elektronicznej – 15
19. Ławka szkolna jednoosobowa – 32
20. Stolik - biurko + krzesło obrotowe – 30
21. Stolik + krzesło dla osoby niepełnosprawnej – 1
22. Stolik mobilny dla osoby niepełnosprawnej (dostosowanie) – 2
23. Stolik pod drukarkę – 3
24. Stolik uczniowski typ A – 45
25. Stolik uczniowski typ B – 48
26. Stoliki pod komputery – 19
27. Stoły dla uczniów pod komputer i klawiatury oraz trenażery wraz z krzesłami obrotowymi drewnianymi na stelażu metalowym – 16
Dostawa mebli warsztatowych dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Budowlanych, Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Samochodowych, Zespole Szkół Technicznych i Zespole Szkół nr 3
Lot No: 35
1. Stanowisko robocze – 15
2. Stoły warsztatowe z szafką – 3
3. Stoły warsztatowe- stolarskie – 3
4. Stół kreślarski z oprzyrządowaniem - 15 szt
5. Stół montażowy – 1
6. Stół stolarski – 1
7. Stół ślusarski/ warsztatowy z imadłami - 8 kpl
8. Stół warsztatowy typ A – 10
9. Stół warsztatowy typ B – 8
10. Stół pomiarowo-narzędziowy – 12
11. Szafa narzędziowa z wyposażeniem – 2
12. Szafa narzędziowa, metalowa typ A – 1
13. Szafy narzędziowe metalowe typ B – 2
14. Szafy narzędziowe z wyposażeniem (szuflady) do obsługi frezarki dydaktycznej – 2
Dostawa filmów dydaktycznych DVD dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 36
39162110 Teaching supplies
1. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Mechaniczna obróbka skrawaniem – 10
2. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Obrabiarki sterowane numerycznie – 1
3. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Obróbka cieplna – 1
4. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Pomiary warsztatowe cz.1,2, - 2
5. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Technologia części maszyn – 3
6. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Wytrzymałość materiałów – 1
7. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Zarys metalurgii – 1
8. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Części maszyn – 1
9. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Łączenie metali cz. 1,2, - 2
10. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Maszynoznawstwo cz.1,2,3 – 3
11. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Materiałoznawstwo – 1
12. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Metaloznawstwo – 1
13. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Obróbka plastyczna – 2
14. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Odlewnictwo – 2
15. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Przyrządy i uchwyty obróbkowe – 1
16. Filmy dydaktyczne DVD o tematyce Ręczna obróbka skrawaniem – 2
17. Filmy dydaktyczne DVD: - Skrawanie i narzędzia – 2
18. Filmy edukacyjne z zakresu BHP - 1 kpl
Dostawa pomocy dydaktycznych- samochodowych dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Samochodowych
Lot No: 37
1. Zestaw części pokazowych typ A – 3
2. Zestaw części pokazowych typ B – 1
3. Zestaw makiet pokazowych typ A – 4
4. Zestaw makiet pokazowych typ B – 1
Dostawa wyposażenia dla pracowni zawodowych- komputerowych w Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 38
30237251 Computer cleaning kits
32260000 Data-transmission equipment
38341300 Instruments for measuring electrical quantities
38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments
1. Konwertery sygnału światłowodowego na kablowy – 10
2. Moduły światłowodowe – 18
3. Mata antyelektrostatyczna – 30
4. Miernik uniwersalny – 16
5. Narzędzie uderzeniowe, nóż krosowniczy – 24
6. Odkurzacz antystatyczny – 2
7. Panel krosowniczy – 30
8. Próbniki palet kolorów – 5
9. Przełącznik KVM – 9
10. Przełącznik zarządzalny – 24
11. Przewody UTP Drut – karton – 3
12. Przewody UTP Linka – karton – 3
13. Ruther – 48
14. Serwer NAS – 1
15. Spawarka światłowodowa – 1
16. Zestaw materiałów do budowy sieci światłowodowych z wykorzystaniem spawarki – 1
17. Streamer – 2
18. Tester kabli sieciowych – 24
19. Uniwersalny ściągacz izolacji z obcinarką – 24
20. Wtyki RJ45 – 6000
21. Zasilacz awaryjny (UPS) – 3
22. Zasilacz laboratoryjny – 12
23. Zestaw analogowy – 12
24. Zestaw narzędzi do budowy sieci LAN – 16
25. Zestaw wkrętaków oraz narzędzi do budowy sieci LAN – 16
26. Zestaw narzędzi sieciowych – 10
27. Zestaw VR do grafiki 3D – 1
Dostawa oprogramowania zawodowego dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Budowlanych, Zespole Szkół Chemicznych, Zespole Szkół Ekonomicznych, Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 39
48000000 Software package and information systems
1. Oprogramowanie do obsługi pracy w biurze podróży – 32
2. Pakiet programów do rysunków – 2
3. Program do wytyczania tras – 48
4. Program „BHP – OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO” – 1
5. Program do grafiki inżynierskiej – tworzenia rysunku technicznego 2D i 3D – licencja na 20 stanowisk – 1
6. Program do grafiki rastrowej – 11
7. Program do projektowania terenów zieleni - 16 szt
8. Program do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży poprzez ekran dotykowy. – 3
9. Program do układania diety – 1
10. Program hotelowy recepcyjny – 1
Dostawa tablic edukacyjnych dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Chemicznych i Zespole Szkół Ekonomicznych
Lot No: 40
1. Plansze dydaktyczne fryzjerskie – 10
2. Tablica edukacyjna fryzjerskie zestaw 1 – 1
3. Tablice edukacyjne fryzjerskie zestaw 2 – 7
4. Plansze dydaktyczne dla zawodu technik logistyk/spedytor – 3
Dostawa tablic interaktywnych, ekranów, projektorów, uchwytów dla pracowni zawodowych w ZS Budowlanych., ZS.Chemicznych., ZS Ekonomicznych, ZS Elektrycznych, ZS Samochodowych i ZS Technicznych
Lot No: 41
32322000 Multimedia equipment
1. Ekran elektryczny z napinaczami – 3
2. Ekran podwieszany – 3
3. Ekran projektora – 3
4. Projektor typ A – 1
5. Projektor typ B – 1
6. Projektor multimedialny typ C – 1
7. Projektor multimedialny z uchwytem – 15
8. Rzutnik multimedialny krótkoogniskowy z uchwytem montażowym typ A – 12
9. Rzutnik multimedialny krótkoogniskowy z uchwytem montażowym typ B – 5
10. Rzutnik multimedialny z wyposażeniem typ C – 1
11. Tablica interaktywna typ A – 4
12. Tablica interaktywna typ B – 5
13. Tablica interaktywna (zestaw: tablica + uchwyt + projektor – 5
14. Uchwyt sufitowy do projektora – 10
15. Zestaw tablica interaktywna z rzutnikiem krótkoogniskowym – 6
Dostawa drukarek 3D i skanerów dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych, Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 42
38520000 Scanners
1. Drukarka 3 D typ A – 2
2. Drukarka 3D typ B – 1
3. Drukarka atramentowa – 2
4. Drukarka cyfrowa – 1
5. Drukarka fotograficzna – 1
6. Drukarka igłowa – 2
7. Filament do drukarki 3D x 10 szt (kolorów) - 10szt/1kg
8. Skaner 3D – 1
9. Skaner do drukarki 3D – 1
10. Wielofunkcyjny skaner 3D – 1
Dostawa oprogramowania graficznego dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Samochodowych i Zespole Szkół Technicznych
Lot No: 43
48322000 Graphics software package
1. Pakiet programów do projektowania graficznego – 18
2. Rozbudowany program graficzny przeznaczony do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej – 17
3. Pakiet oprogramowania do grafiki komputerowej – 12
4. Program do obróbki materiału audiowizualnego – 4
5. Program do tworzenia profesjonalnych filmów. – 1
6. Program graficzny – 42
Dostawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych
Lot No: 44
30236000 Miscellaneous computer equipment
1. Dostawa 30 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych typu A
2. Dostawa 3 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych typu B
3. Dostawa 1 sztuki urządzenia wielofunkcyjnego typu C
4. Dostawa 10 sztuk drukarek typu D
5. Dostawa 2 sztuk drukarek typu E
6. Dostawa 2 sztuk drukarek typu F
Dostawa komputerowych akcesoriów rehabilitacyjnych
Lot No: 45
30237470 Braille pads
48314000 Voice recognition software package
33196200 Devices for the disabled
1. Dostawa 2 sztuk urządzenia komputerowego do pism Braille’a
2. Dostawa 1 sztuki rehabilitacyjnego pakietu głosowego
3. Dostawa 1 sztuki podpórki pod ramię
Dostawa komputerów i monitorów
Lot No: 46
30200000 Computer equipment and supplies
30213000 Personal computers
30213300 Desktop computer
30230000 Computer-related equipment
30213100 Portable computers
1. Dostawa 49 sztuk komputerów stacjonarnych typu A
2. Dostawa 72 sztuk komputerów stacjonarnych typu B
3. Dostawa 85 sztuk komputerów stacjonarnych typu C
4. Dostawa 175 sztuk komputerów stacjonarnych typu D
5. Dostawa 159 sztuk komputerów stacjonarnych typu E
6. Dostawa 18 sztuk komputera przenośnego typu A
7. Dostawa 4 sztuk komputera przenośnego typu B
8. Dostawa 19 sztuk komputera przenośnego typu C
9. Dostawa 33 sztuk komputerów przenośnych typu D
10. Dostawa 49 sztuk monitorów LCD typu A
11. Dostawa 375 sztuk monitorów LCD typu B
12. Dostawa 2 sztuk monitorów LCD typu C
13. Dostawa 52 sztuk monitorów LCD typu D
14. Dostawa 1 sztuki monitora LCD typu E
15. Dostawa 61 sztuk monitorów LCD typu F
16. Dostawa 2 sztuk monitorów LCD typu G
17. Dostawa 1 sztuki monitora LCD typu H
18. Dostawa 1 sztuki dotykowego monitora LCD typu I
19. Dostawa 2 sztuk monitorów interaktywnych
Dostawa tabletów i osprzętu
Lot No: 47
30237450 Graphics tablets
30213200 Tablet computer
1. Dostawa 2 sztuk stacji dokujących do dysków
2. Dostawa 42 sztuk przełączników zarządzalnych
3. Dostawa 12 sztuk przełączników zarządzalnych
4. Dostawa 44 sztuk routerów WiFi
5. Dostawa 24 sztuk routerów
6. Dostawa 2 sztuk urządzeń pamięci sieciowej NAS
7. Dostawa 50 sztuk kart bezprzewodowych
8. Dostawa 145 sztuk kart sieciowych
9. Dostawa 175 sztuk kart graficznych
10. Dostawa 16 sztuk dysków przenośnych
11. Dostawa 32 sztuk pamięci przenośnych
12. Dostawa 42 sztuk kart pamięci
13. Dostawa 3 zestawów głośników komputerowych
14. Dostawa 9 kabli HDMI
15. Dostawa 36 kabli USB
16. Dostawa 15 sztuk tabletów graficznych typu A
17. Dostawa 4 sztuk tabletów graficznych typu B
18. Dostawa 2 zestawów komponentów do budowy sieci LAN
19. Dostawa 17 kabli patchcord
20. Dostawa 1 sztuki przełącznika HDMI
21. Dostawa 17 sztuk skanerów
22. Dostawa 6 sztuk tabletów typu A
23. Dostawa 42 sztuk tabletów typu B