II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa łańcuchów ogniwowych górniczych i ogniw złącznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 (nr grupy asortymentowej 287-1 i 287-11)
Reference number: 701802115/01
II.1.2)Main CPV code44540000 Chain
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2014r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.157 9ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łańcuchów ogniwowych
I ogniw złącznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Przedmiot zamówienia podzielono na 36 zadań - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ .
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 14x50 mm; wykonany w klasie B wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44540000 Chain
II.2.4)Description of the procurement:
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 14x50 mm; wykonany w klasie B wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm; wykonany w klasie B wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 2
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm; wykonany w klasie B wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm; wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 3
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm; wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Lot No: 4
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm; wykonany w klasie C odcinki 15x ogniowe L-960 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 5
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm; wykonany w klasie C odcinki 15x ogniowe L-960 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm; wykonany w klasie C odcinki 7x ogniowe L-512 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 6
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm; wykonany w klasie C odcinki 7x ogniowe L-512 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 22x86 mm; wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 7
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 22x86 mm; wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm; wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 8
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm; wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm; wykonany w klasie C parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 9
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm; wykonany w klasie C parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm; parowany; wykonany w klasie o podwyższonej trwałości zmęczeniowej wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 10
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm; parowany; wykonany w klasie o podwyższonej trwałości zmęczeniowej wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Lot No: 11
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm; wykonany w klasie C parowany; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 12
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm; wykonany w klasie C parowany; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm; wykonanyw klasie D parowany; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 13
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm; wykonany w klasie D parowany; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm; parowanywykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 14
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej;wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 34x126 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 15
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 34X126 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej;wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Lot No: 16
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 34X126 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Lot No: 17
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 38x137 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 18
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 38X137 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej;wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 38x126 mm; parowany wykonany w klasie D min napężenie rozrywajace> 1000; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 19
Łańcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 38x126 mm; parowany wykonany w klasie D min. naprężenie rozrywające>1000 MPA wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 38x137 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 20
Łańcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 38x137 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowejwg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 42x146 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 21
Łańcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 42x146 mm; parowany wykonany w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 18x64mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 22
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 18x64mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ..Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 18x64mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 23
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 18x64mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 24
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 25
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej w wytrzymałości wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92mm, do łańcuchów górniczychwykonanych w klasie D; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 26
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30x108mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 27
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30X108 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30x108mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymalości; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 28
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30X108 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30x108mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D i; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 29
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30X108 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 34x126 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymalości; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 30
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 34X126 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 34x126 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 31
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 34X126 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x126mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymalości; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 32
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38X126 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych o podwyższonej wytrzymałości wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x126mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 33
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38X126 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x137 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymalości; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 34
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38X137 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych o podwyższonej wytrzymałości wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x137mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 35
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38X137 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogniwo złączne blokowe pionowe o wym. 42x146mm, do łańcuchów górniczych plaskich wykonanych w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej; wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Lot No: 36
Ogniwo złączne blokowe pionowe o wymiarach 42x146mm, do łańcuchów górniczych płaskich wykonanych w klasie podwyższonej trwałości zmęczeniowej wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.