Szolgáltatások - 231554-2018
Magyarország-Budapest: Mérnöki tervezési szolgáltatások
2018/S 101-231554
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2018/S 075-167061)
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Tervezési szerz. az „M8 gyorsforgút M7–Dunaújv. és Dunavecse–Kecskemét közötti sz-án körny.hat.tan. és tan.tervkész., tov. eng.i és kivit. terv kész. tov.eng. és kivit.terv készítése tárgyában
II.1.2)Fő CPV-kód
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Tervezési szerződés az „M8 gyorsforgalmi út M7-Dunaújváros és Dunavecse-Kecskemét közötti szakaszán környezeti hatástanulmány és tanulmányterv készítése, továbbá engedélyezési és kiviteli terv készítése” tárgyában
VI. szakasz: Kiegészítő információk