Építési beruházás - 233626-2019
Magyarország-Érd: Építési munkák
2019/S 097-233626
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Érdi Szakképzési Centrum bővítése
Hivatkozási szám: EKR000388922018
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés keretében Érdi Szakképzési Centrum Kós Károly Szakgimnáziumának és Szakközépiskolájának fejlesztése és bővítése
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45111290 Közmű-előkészítési munka
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
45310000 Villamos szerelési munka
45315300 Villamos hálózati szerelés
45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beruházás célja az érdi Kós Károly Szakképző Iskola 1970-as években emelt F+3 főépületének felújítása és bővítése új tantermekkel, új tornacsarnokkal (25 m x 46 m), az Érdi Szakképzési Centrum helyiségeivel és egy önálló műhelyházzal. A telken meglévő elavult épületállomány bontásra kerül. Az új nyugati épületszárnyban a tornaterem egy szinttel süllyesztett az aulához képest. Az első emeleten találhatók a szakképzési központ irodái, a második emeleten, a tanári helyiségek és közel déli tájolással 5 tanterem kapott helyet, további 5 tanterem a következő szintre került. A gyakorlati szakoktatás biztosítására önálló F+2 szintes műhelyépület készül, melyben 500 adagos főzőkonyha is létesül. Feladat továbbá az ingatlanon belül a szükséges parkolóhelyek kialakítása, kültéri sportpálya létrehozása, a telek kertészeti rendezése.
A tervezett intézmény összes hasznos alapterülete: 9 240 m2
Érdi Szakképzési Centrum Kós Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája — 2030 Érd, Ercsi út 8., hrsz.: 18872 és a csatlakozó Ercsi úti közterület.
A közterületfoglalási engedélyek beszerzése kivitelező feladata
Beépítési mutatók
Összevont telkek területe: 10 813,70 m2
Tervezett beépítési paraméterek
Tervezett terepszint alatti beépítés mértéke: 2 096,70 / 10 813,70 = 19,38 %
Tervezett terepszint feletti beépítés mértéke: 4535,55 / 10 813,70 = 41,94 %
Tervezett szintterületi mutató: 1018,31/ 10 813,70 = 0,94
Tervezett homlokzatmagasság átlag: 9,5 m
Tervezett zöldfelületi arány: 2451,01 / 10 813,7 = 22,67 %
Szükséges többlet parkoló összesen: 24 db
Meglévő parkolók száma udvarban: 9 db
Megtartandó parkolók (utcán): 6 db
Telken belül és kívül biztosítandó összes parkoló: 39 db
Tervezett parkolószám: 39 db
Összes biztosítandó kerékpártároló: 81 db
Tervezett kerékpártároló: 84 db
Az ajánlati árnak tartalmaznia kell minden költséget, amelyek a megvalósításhoz, szükségesek.
Részletes műszaki leírásokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmaz.