We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów
Numer referencyjny: Numer sprawy WSSSPZOZ.DZP.382.54.2021
II.1.2)Główny kod CPV
33696200 Odczynniki do badania krwi
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów z możliwością składania ofert częściowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzach cenowych, pakiety nr 1-9.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Panele alergologiczne
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Panele alergologiczne wraz z dzierżawą analizatora
Testy do ilościowego oznaczania stężenia specyficznych IgEIgG– m.immunoenzymatyczną
Część nr: 2
Testy do ilościowego oznaczania stężenia specyficznych IgEIgG– m.immunoenzymatyczną wraz z dzierżawą analizatora
Płytki do oznaczania MIC kolistyny metodą mikrorozcieńczeń
Część nr: 3
Płytki do oznaczania MIC kolistyny metodą mikrorozcieńczeń - 1200 ozn.
Zestaw do analizy chemicznej kamieni moczowych
Część nr: 4
33696700 Odczynniki urologiczne
Zestaw do analizy chemicznej kamieni moczowych - 480 ozn.
Bulion Todd-Hewitta z antybiotykami do identyfikacji GBS
Część nr: 5
33696500 Odczynniki laboratoryjne
Bulion Todd-Hewitta z antybiotykami do identyfikacji GBS - 2400 ozn.
Immunochromatograficzne testy kasetkowe do wykrywania narkotyków oraz substancji odurzających w moczu
Część nr: 6
33694000 Czynniki diagnostyczne
Immunochromatograficzne testy kasetkowe do wykrywania narkotyków oraz substancji odurzających w moczu - 5 poz.
Część nr: 7
Immunochromatograficzne testy kasetkowe do wykrywania narkotyków oraz substancji odurzających w moczu - 4 poz.
Testy paskowe do oznaczania INR
Część nr: 8
Testy paskowe do oznaczania INR kompatybilne z aparatem firmy Roche Diagnostics Coagucheck XSPRO - 9 op.
Odczynniki do wykonywania oznaczeń amikacyny
Część nr: 9
Odczynniki do wykonywania oznaczeń amikacyny w surowicy krwi kompatybilne z aparatem Viva Twin firmy Siemens op. a 260 testów - 12 op.