II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Vertaaldienstverlening t.b.v. het Openbaar Ministerie/de Rechtspraak
Reference number: 2973743
II.1.2)Main CPV code79530000 Translation services
II.1.4)Short description:
Het betreft de uitvoering van vertaaldienstverlening voor het Openbaar Ministerie/de Rechtspraak.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 32 982 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 4
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 2
II.2)Description
II.2.1)Title:
Vertaaldienstverlening t.b.v. het Openbaar Ministerie/de Rechtspraak: Nederland Noord
Lot No: Nederland-Noord
II.2.2)Additional CPV code(s)79530000 Translation services
II.2.4)Description of the procurement:
Het betreft de uitvoering van vertaaldienstverlening voor het Openbaar Ministerie/de Rechtspraak voor perceel Nederland-Noord.
Vertaaldienstverlening t.b.v. het Openbaar Ministerie/de Rechtspraak: Nederland Midden Zuid-Oost
Lot No: Nederland Midden Zuid-Oost
Het betreft de uitvoering van vertaaldienstverlening voor het Openbaar Ministerie/ de Rechtspraak voor perceel Nederland-Midden Zuid-Oost.
Vertaaldienstverlening t.b.v. het Openbaar Ministerie/de Rechtspraak:Nederland Zuid-West
Lot No: Nederland Zuid-West
Het betreft de uitvoering van vertaaldienstverlening voor het Openbaar Ministerie/de Rechtspraak voor perceel Nederland Zuid-West.
Vertaaldienstverlening t.b.v. het Openbaar Ministerie/de Rechtspraak: Rechtspraak, Lnd. onderdelen
Lot No: Rechtspraak, Landelijke onderdelen
Het betreft de uitvoering van vertaaldienstverlening voor het Openbaar Ministerie/de Rechtspraak voor perceel Rechtspraak, Landelijke onderdelen.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 29
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
De duur van de overeenkomst is gesteld op een initiële (operationele) periode van twee jaar + de periode voor de implementatie. Daarbij geldt voor opdrachtgever het recht de overeenkomst te verlengen door middel van één (1) of meerdere verlengingen tot een totaal van 24 maanden tegen gelijkblijvende voorwaarden.
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Perceel nr.: Nederland Midden Zuid-Oost
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79530000 Vertaaldiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel nr.: Nederland Zuid-West