VII.1.2)Text to be corrected in the original noticeSection number: IV.2.2
Place of text to be modified: Ajánlatok vagy részvételi kérelmek benyújtásának határideje, dátum, helyi idő
Instead of:
Date: 13/01/2022
Local time: 10:00
Read:
Date: 03/02/2022
2. Ajánlattevőnek az ajánlatba valamennyi rész tekintetében csatolnia kell a megajánlott valamennyi termék tekintetében a műszaki specifikációban meghatározott előírásokhoz kapcsolt követelményeknek való megfelelőség igazolására: a magyar nyelvű, gyártó által hitelesített ábrás termékismertetőt/műszaki leírást/műszaki-adatlapot vagy a gyártói katalógust/prospektust kereshető pdf formátumban.
Amennyiben ajánlattevő nem rendelkezik magyar nyelvű termékismertetővel/műszaki leírással/műszaki-adatlappal vagy a gyártói katalógussal/prospektussal, úgy a Kbt. 47. § (2) bekezdése szerint szükséges a dokumentum(ok) ajánlattevő általi fordítását benyújtani.
Ajánlatkérő a műszaki paramétereknek történő megfelelőség igazolására elfogadja pl. a forgalmazótól vagy a gyártóval egyenértékű egyéb szereplőtől származó dokumentumot is.
5. Értékelési szempont: Ajánlatkérő valamennyi rész vonatkozásában a legalacsonyabb ár egyedüli értékelési szempontját alkalmazza, mivel az Ajánlatkérő igényeinek a II.2.4) pontokban konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő eszközök felelnek meg és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja [Kbt. 76. § (5)]