II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy asortymentowej 284-11)
Reference number: 701701329
II.1.2)Main CPV code44310000 Wire products
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych z osprzętem do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku.
Przedmiot zamówienia podzielono na 12 części (zadań), w których szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 235 412 kpl. złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 000 KN/m
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44310000 Wire products
II.2.4)Description of the procurement:
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 000 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 1 360 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 250 KN/m
Lot No: 2
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 250 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 175 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 400 KN/m
Lot No: 3
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 400 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 73 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 250 KN/m
Lot No: 4
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 250 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 1 235 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 400 KN/m
Lot No: 5
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 400 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 3 506 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 600 KN/m
Lot No: 6
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 600 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 86 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 2 000 KN/m
Lot No: 7
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 2 000 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 24 kpl.
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 000 KN/m
Lot No: 8
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 000 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 2 222 kpl.
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 250 KN/m
Lot No: 9
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 250 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 19 581 kpl.
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 400 KN/m
Lot No: 10
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1 400 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 1 692 kpl.
Złącze do połączeń jednostkowych pomocniczych sztywnych do wzdłużnego łączenia taśm przenośnikowych
Lot No: 11
Złącze do połączeń jednostkowych pomocniczych sztywnych do wzdłużnego łączenia taśm przenośnikowych - szacunkowa wielkość dostaw – 172 918 kpl.
Złącze do połączeń jednostkowych pomocniczych sztywnych do wzmocnienia połączeń klejonych
Lot No: 12
Złącze do połączeń jednostkowych pomocniczych sztywnych do wzmocnienia połączeń klejonych - szacunkowa wielkość dostaw – 32 540 kpl.