Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Shiga-toxin/verocitotoxin-termelő Escherichia coli (STEC/VTEC) molekuláris tipológiai adatainak szakértő kezelése és a STEC/VTEC-izolátumokra irányuló tipológiai szolgáltatások.
Hivatkozási szám: OJ/2016/OCS/7910/01.
II.1.2)Fő CPV-kód85100000 Egészségügyi szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A keretszerződés tárgya a Shiga-toxin-/verocitotoxin-termelő Escherichia coli (STEC/VTEC) molekuláris tipológiai adatainak kezelésére irányuló szakértői szolgáltatások és a STEC/VTEC-izolátumokra irányuló kiválasztott tipológiai szolgáltatások biztosítása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 200 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Švedska-Solna: Strokovno upravljanje podatkov molekularne tipizacije za Escherichia coli, ki proizvaja šiga toksin/verocitotoksin (STEC/VTEC), in storitve tipizacije za izolate STEC/VTEC
2016/S 133-238926
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Strokovno upravljanje podatkov molekularne tipizacije za Escherichia coli, ki proizvaja šiga toksin/verocitotoksin (STEC/VTEC), in storitve tipizacije za izolate STEC/VTEC.
Referenčna številka dokumenta: OJ/2016/OCS/7910/01.
II.1.2)Glavna koda CPV85100000 Zdravstvene storitve
II.1.4)Kratek opis:
Predmet okvirnega naročila je zagotoviti strokovne storitve za upravljanje podatkov molekularne tipizacije za Escherichia coli, ki proizvaja šiga toksin/verocitotoksin (STEC/VTEC), in izbrane storitve tipizacije za izolate STEC/VTEC.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila: