1.2.1. Wykonawca w okresie ostatnich 4 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej jeden system Remote Tower wraz z jego uruchomieniem i dopuszczeniem do pracy operacyjnej przez właściwy organ centralnej administracji rządowej nadzorujący służby ruchu lotniczego.
1.2.2. Wykonawca skieruje do realizacji zamówienia osoby dysponujące następującymi kwalifikacjami zawodowymi:
a) kierowników budowy w dowolnej z wymienionych w pkt b specjalności posiadających uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi;
b) kierowników robót w specjalności:
— konstrukcyjno-budowlanej,
— instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
— telekomunikacyjnej radiowej,
— telekomunikacyjnej przewodowej.