2. Podstawy wykluczenia wykonawców. 2.1.. Zamawiający wykluczy Wykonawców na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
5. Wykonawca zaakceptuje termin płatności 60 dni w formie przelewu na konto Wykonawcy
2. Termin dostaw bieżących – waga kryterium – 40%.
Kryterium termin dostaw bieżących – wskaźnik D – obliczony będzie według wzoru:
D = ( Dp / Dmax ) x 40
Gdzie:
Dp – ilość punktów otrzymanych przez badaną ofertę.
Dmax – maksymalna ilość punktów do otrzymania w ramach kryterium.
Ilość punktów przyznawanych w ramach Dp:
1) Termin dostaw bieżących - 5 dni robocze – 0 pkt.
2) Termin dostaw bieżących - 4 dni robocze – 30 pkt.
3) Termin dostaw bieżących - 3 dni robocze – 80 pkt.
4) Termin dostaw bieżących – do 2 dni roboczych – 100 pkt.
W ramach kryterium wykonawca może otrzymać maksymalnie 100 pkt = 40%.
3) - Ocena oferty – wskaźnik O obliczony będzie według wzoru:
O = C + D
O - ocena oferty.
C - cena.
D - termin dostaw bieżących.
Uwaga:
Wyżej wymienione kryterium oceny ofert będzie obliczane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku zgodnie z matematycznymi zasadami zaokrąglania liczb, tj: jeżeli trzecia cyfra po przecinku będzie równa 5 lub więcej to zostanie zaokrąglona w górę, jeżeli trzecia cyfra po przecinku będzie mniejsza niż 5 to zostanie zaokrąglona w dół. Właściwe zaokrąglenie liczb, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym nastąpi po dokonaniu wszystkich czynności matematycznych określonych wzorem, czyli po obliczeniu wyniku końcowego danego kryterium.
Zamawiający udzieli zamówienia publicznego Wykonawcy, którego oferta spełnia warunki określone w SWZ oraz została oceniona jako najkorzystniejsza (otrzymała największą liczbę procent).