Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 2418-2022
Submission deadline has been amended by:  57616-2022
Poland-Sosnowiec: Steriliser
2022/S 002-002418
Contract notice
Supplies
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa urządzeń dla Centralnej Sterylizatorni wraz z modernizacją i dostosowaniem pomieszczeń Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
Reference number: PZ/33/2021
II.1.2)Main CPV code
33191100 Steriliser
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, rozładunek, montaż i uruchomienie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego niżej wymienionych urządzeń dla Centralnej Sterylizatorni. Szczegółowy opis urządzeń został zawarty w Załącznikach 2a-2j do SWZ; demontaż i utylizacja istniejących urządzeń myjni i sterylizatora; dostarczenie zastępczego sterylizatora na okres przejściowy do czasu uruchomienia nowych urządzeń, sporządzenie projektu architektoniczno-budowlanego na podstawie Projektu Funkcjonalno-Użytkowego oraz uzyskanie wszelkich decyzji, pozwoleń, opinii, ekspertyz, itp. niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia a także wymaganych przepisami prawa; pełnienie nadzoru autorskiego nad pracami na każdym etapie realizacji inwestycji; wykonanie robót budowalnych instalacyjnych na podstawie sporządzonych projektów, dostawę i montaż wyposażenia, uzyskanie odbiorów w całym procesie inwestycyjnym itp.;i instruktaż pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
33191110 Autoclaves
39330000 Disinfection equipment
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
71200000 Architectural and related services
45000000 Construction work
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, rozładunek, montaż i uruchomienie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego niżej wymienionych urządzeń dla Centralnej Sterylizatorni.
Szczegółowy opis urządzeń został zawarty w Załącznikach 2a-2j do SWZ;
Demontaż i utylizacja istniejących urządzeń myjni i sterylizatora;
Dostarczenie zastępczego sterylizatora na okres przejściowy do czasu uruchomienia nowych urządzeń;
Sporządzenie projektu architektoniczno-budowlanego na podstawie Projektu Funkcjonalno-Użytkowego, załącznika nr 9 do SWZ oraz uzyskanie wszelkich decyzji, pozwoleń, opinii, ekspertyz, itp. niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia a także wymaganych przepisami prawa;
Pełnienie nadzoru autorskiego nad pracami na każdym etapie realizacji inwestycji;
Uzyskanie akceptacji Zamawiającego w zakresie projektu architektoniczno-budowlanego oraz innej niezbędnej dokumentacji projektowej oraz przekazanie Zamawiającemu kompletu dokumentacji w wersji papierowej oraz na nośniku pamięci, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym
Wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych na podstawie sporządzonych projektów,
Dostawa i montaż wyposażenia, uzyskanie odbiorów w całym procesie inwestycyjnym;
Instruktaż pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń.
Udzielenie gwarancji na całość przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ oraz Załącznikach do SWZ.