2. Ajánlattevők neve, címe, adószáma:
2. P-NY-Z Konzorcium: Penta Industry Kft. (1148 Budapest, Kerepesi út 52., 23199493-2-42); Nyírépszer Hungária Kft. (1047 Budapest, Liszt Ferenc u. 2. III/5., 11724483-2-41); Zeron Zrt. (3530 Miskolc, Meggyesalja u. 5. I/3., 12202546-2-43).